Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ajánlanátok cukrászdákat Pest...

Ajánlanátok cukrászdákat Pest megyében, ahol szép, és jó árú forma tortákat készítenek?

Figyelt kérdés
Kislányom 2. szülinapjára szeretnék valami jópofa tortát elérhető áron! Esetleg tippeket, ötleteket is szívesen veszek! :) Pest megye déli része érdekelne inkább, és Budapesten Zugló, és Csepel! Köszi!
2012. febr. 4. 13:41
 1/6 anonim válasza:

Sugarshop? :) Ott van az Andrássy környékén.

Amúgy, oké tudom ez kicsit messzebb van tőled, de van valahol PilisszentVALAHOL egy cukrászda, aminek a neve Emil. Keress rá, de tényleg az a legjobb cukrászda amiben én életemben voltam. :)

2012. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Emil: Pilisvörösvár, a Fő úton van, ha ez valakinek mond valamit, akkor egészen a vasútállomásnál

A Sugarshop tényleg nagyon jó, nemcsak az Andrássy-n van, hanem Újpesten is, finomak és szépek a tortái, de elég drága...

A Szamos torták se rosszak amúgy.

2012. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
te nem akarsz készíteni inkább?
2012. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érden, a Pataki Cukrászdát ajánlom.
2012. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Sugarshop volt az első ahonnan árajánlatot kértem, de 23.000-29.000-ig van az a torta amit kinéztem íztől függően.. ennyi pénzünk nincs tortára!!! Bár tényleg gyönyörűek! Gondoltam rá, hogy Én csinálnék, de nem hiszem, hogy sikerülne! Egyszerűbb sütiket megsütök, de van, hogy azok sem sikerülnek.. nem akarnék kockáztatni!
2012. febr. 5. 12:51
 6/6 anonim válasza:
Illés cukrászdában kistarcsán elég jó az ár-érték arány. Az örsről ott vagy 30 perc alatt és megspórolsz egy valag pénzt a sugat shop-hoz képest. Ami meg amúgy egy nagy rakás adalék anyag.
2012. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!