Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak a családomnak...

Mit adjak a családomnak karácsonyra? 15/l (többi lent)

Figyelt kérdés

A családom: anya, apa, 12 éves húgom.

Lehetőleg vmi kézzel készített dolgot szeretetnék, vagy esetleg vmi olcsó ajándékot.

A lényeg, hogy olyat szeretnék, ami hasznos, nem porosodik karácsony után a polcon.

Gyertyát, ajándékdobozt, hógömböt meg hasonló dolgokat már adtam... Úgy igazán csak én szoktam olvasni, szóval könyvet se írjatok.

Légyszíves segítsetek, mert már jó pár éve, mindig saját kezűleg csinálok ajándékokat, de már teljesen kifogytam az ötletekből, és ráadásul, már minden erről szóló oldalt átnéztem a neten, de semmi ötletem sincsen.



2012. dec. 1. 17:48
 1/8 anonim válasza:

Vácon laksz?

Hát lehet kapni képkeretet és azt mondjuk kidekorálhatnát,és bele rakhatnál a családról egy képet.Nem biztos hogy a képet elő kell hivatnod szerintem biztos találsz otthon egyet.Ezt athatnád a szüleidnek.A húgodnak pedik csinálhatnál égethető gyurmábol ékszert! (tudod mi az a égethető gyúrma)

Az biztos tetszik majd neki!

2012. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem Vácon lakok. :DD

A képkeret jó ötlet, csak nem biztos, hogy találok olyan képet, amin négyen vagyunk, mivel mindig valamelyikőnk fotóz, így max. 3-an vagyunk rajta.

Égethető gyurmás ékszert már csináltam egyszer húgomnak, úgy 2 évvel ezelőtti karácsonyra, de köszönöm szépen az ötleteket. (=

Aki tud (bár, tudom, elég nehéz :DD ), az légyszi írjon még, mert nagyon nem tudom, hogy mit csináljak, mivel szinte már minden egyszerű lehetőséget kilőttem (vagy ha nem én, akkor a húgom)!!!

2012. dec. 1. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Valami fűszeres olaj vagy valami különleges lekvár szerű aminek az üvegére is tudsz írni.
2012. dec. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 karina0810 válasza:

Hógömb-öt is tudnál készíteni vagy saját készítésű gyertyát!

A hógömb linkje:: [link]

2012. dec. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Na igen ezek a tanácsok nekem is jól jönnek és én is úgy jártam mint te , na mindegy . Én tavaly Apukának egy párnát csináltam mondom hogy : össze szedtem minden puha dolgot amit találtam aztán egy régi nem túl kopott tornazsákot és szépen belehajtottam és összevarrtam ,és puff kész a párna. Anyukámnak egy mű virágot , mivel mind ketten szeretjük az orchideát ,és igazira nem volt pénzem ezért egy bonbonos dobozról kivágtam a virág formát egy hurkapálcára ráragasztottam aztán a hungarocelt cserépformára vágtam le festettem és ez is kész . Na most a húgod más tészta mert nekem meg egy öcsém van de szerintem ez is jó lenne neki de persze kortól függ : egy dobozt fogtam ilyen hát kalitka szerűre vágtam és vágtam .

azután egy poszterről ki vágtam egy aranyos élethű majom képet de persze más kis állattal ajánlatos ráragasztottam egy nagyobb maradék dobozdarabra berendeztem a kalitkaszerűséget bele ragasztottam a majmot és ez is kész volt , de lehet hogy már ehez idős kivéve a nagyon állatbolond . Sajna én is kifogytam az ötletekből . Még esetleg annyit hogy a kedvenc énekeséről állatáról videót készítesz és CD-re másolod .


:D

2012. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát, hógömböt már csináltam (tavaly, húgomnak); anyukám pedig minden féle lekvárt képes főzni (nagyon sok fajta van a spájzban), így ez is kilőve, de azért köszönöm szépen az ötleteket.

5-ös válaszoló: Hát párnát azt már kapott anya hugomtól tavaly. A másik 2, amit leírtál, az nagyon ötletes, eszembe nem jutott volna ilyen... :DD Lehet megpróbálom megcsinálni vmelyiket.

Tényleg köszönöm az eddigi ötleteket, de aki tud, az légyszi írjon még. Tudom, hogy nagyon nehéz kitalálni bármit is (--> pont ezért írtam, mert nekem már semmi nem jut eszembe), de gondoltam, hátha vkinek sikerül segítenie.

2012. dec. 4. 21:01
 7/8 anonim válasza:
Nekem is ilyen bajom van :S De én összedolgozok a tesómmal. Vegyétek ti is együtt az ajándékokat, vagy készítsétek el együtt. Lehet hogy neki van már ötlete. :)
2012. dec. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 authoria válasza:
Írd be a google képkeresőbe azt hogy DIY meg fogsz lepődni mennyi rengeteg jó ötletet találsz ott :D
2012. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!