Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adhatnék karácsonyra fiú...

Mit adhatnék karácsonyra fiú testvéremnek (felnőtt) nővérem barátjának (felnőtt) apukámnak, és anyukámnak?

Figyelt kérdés

az évek során kifogytam az ötletekből, és most már nem adhatok egy rajzocskát vagy ilyesmit nekik. fontos hogy nagyon kevés pénzt igénylő tthon elkészithető dolog kéne!


16/L



2012. dec. 2. 12:38
 1/3 anonim válasza:
100%

"Gondoltam rád"-értékűt akarsz? Bátyámnak olyat terveztem, hogy veszek egy üveg jóféle sört, szerelek rá orrot, szemet, farkat meg szarvakat, és kész a rénszarvas-sör! :D

Nővérem barátja általában csokit kap vagy ilyesmit, de most egy-egy képet a gyerekeikről fogok bekeretezni kettejüknek közösen.

Anyukáknak: veszel sót, szódabikarbónát, valami illatos olajat meg ételfestéket, összekevered, és kész (az arányokat a neten nézd meg).

Apukáknak: ezzel én is bajban vagyok, így a cél érdekében a nővéremmel fogok társulni.

2012. dec. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ja, az anyukáknak való dolog az a fürdősó :)
2012. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a fiú tesónak vegyél valami olcsó szerszámot.Nővér barátnak vegyél egy albumot amibe beleteheti a csajával készült közös képeket.Apunak vegyél Szakácskönyvet ami férfiaknak szól.Anyunak meg egy képkeretet és tegyél bele egy képet amin te és ő van.
2013. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!