Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan kerüljek karácsonyi...

Hogyan kerüljek karácsonyi hangulatba?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a karácsonyt, NAGYON. Sajnos a családom kevésbé, a szüleim utálják, a nagyszüleimet már nem érdekli az egész, a testvéreim meg csak nyafognak, hogy mennyire nincs karácsonyi hangulatuk..

Így sajnos én sem nagyon tudom hangulatba kerülni. A legújabb ötletem az lenne, hogy egy héttel (vagy csak pár nappal) előbb állítjuk fel a fát. Vannak nektek is ötleteitek?


2012. dec. 2. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ma van advent első vasárnapja, én már feldíszítettem a szobám. Feltettem a fényfüggönyt, készítettem adventi koszorút, és tettem ki néhány narancsot szegfűszeggel teleszurkálva. Isteni illatot árasztanak!
2012. dec. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem fogadd meg az első kommentelő gondolatait! :) Te is díszítsd ki a lakást, amivel gondolod. Ha nem is adventi koszorú, de vasárnap gyújtsatok valami illatos gyertyát.

Kezd el csomagolni az ajándékokat, hallgass karácsonyi zenéket :)

2012. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Díszíts, kézműveskedj, gyújts gyertyát (úgyis ma advent van), hallgass karácsonyi zenéket, nézz karácsonyi filmeket, nézegess karácsonyi képeket a neten...

Én ezt teszem. :)

2012. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen "téli" gyertyák(narancsos szegfűszeges,almás fahéjas,sőt asszem még mézeskalácsos is van)gyújts olyat,meg kezd el a lakást díszíteni :)
2012. dec. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kriszti77 ***** válasza:
Diszits szobát, csinálj Adventi koszorut,gyujts illatgyertyát,illuolajat,ilyesmit :)
2012. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az a fura, hogy régebben sose gyújtottunk illatgyertyákat, nem voltak különös szokásaink, se különleges díszítés. Mégis mindig olyan jó volt a hangulat :)

Most már 3 éve minden egyes karácsonyom rossz volt sajnos :(

2012. dec. 3. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!