Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Saját készítésű ajándék a...

Saját készítésű ajándék a családnak?

Figyelt kérdés
A család egy részének sikerült már kigondolnom, hogy mit kreatívkodjak nekik karácsonyra. De gondban vagyok a két bátyámmal és a sógornőmmel.Tudnátok nekem esetleg segíteni, vagy leírni hogy ti miket ajándékoztok idén vagy az elmúlt években? Írok pár dolgot ami talán segíthet. Az egyik bátyám és a sógornőm 27 évesek tavaly házasodtak össze. Most sikerült házat venniük, de ezt még bontják és újítják szóval a lakberendezési dolgok kilőve.Viszont a sógornőm már karácsonykor félidős terhes lesz. Talán ezzel kellene valamit ötletelni, de eddig még nem volt semmi használható gondolatom. A másik bátyám 25 éves Pesten él és Dobol.Sok zenekarban játszott/szik. Januártól a katonazenekarban fog dolgozni. Nagyon ritkán találkozunk sajnos. Remélem tudtok segíteni :D 17/l

2012. dec. 2. 16:13
 1/2 kriszti77 ***** válasza:
Gyerekcuccok nem olyan drágák rágókát a babának valami szines játékot,tesódnek csinálhatsz marcipánból dobot vagy dobütőt.. :)
2012. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár a babacuccok még talán koraiak lennének max valami kismamacuccra gondoltam viszont ez a dobos dolog megfogott ...lehet mézeskalácsból de megcsinálom :D
2012. dec. 3. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!