Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándékot nem...

Karácsonyi ajándékot nem szabad karácsony előtt használni, ugye?

Figyelt kérdés
Csak mert vettem magamnak egy csizmát (karácsonyra), viszont azon kívül csak egy csizmám van ami már egy kicsit kicsi rám. Viszont én imádom a karácsonyt és minden hozzá kötődő dolgot, amit szeretek is betartani. Csak most nem tudok dönteni.

2012. dec. 2. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
magadnak vetted. Jön a hó. Ki nem szarja le mikor veszed fel? :D
2012. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben használd nyugodtan. Ha most jön a hó, akkor most kell a csizma, nem majd tavasszal. (Jó, persze még karácsony után is hideg lesz, de érted.)
2012. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó igaz csak olyan furcsa leendő karácsonyi ajándékot hordani.:D
2012. dec. 2. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd kipucolod 24-ére, és beteszed a fa alá. :D
2012. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben a pillanatban is a karácsonyi ajándékomat használom.

3 hete elromlott az egerem, anyummal voltunk vásárolni és nézegettem az egereket. Gondolkozdtam egy márkás és egy noname közt, hogy megéri-e dupla annyit adni a névért.

Erre anyu fogta és megvette a drágábbat, mondván akkor ez a karácsonyi ajándékom tőlle, és mivel nem volt egerem így használom.

Szóval a szükség mindig törvényt bont. :)

2012. dec. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2012. dec. 3. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!