Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Iskolában húztunk, hogy kinek...

Iskolában húztunk, hogy kinek vegyünk ajándékot karácsonyra. Én egy lányt húztam, nem ismerem annyira.10. osztály. Mit tudnék neki venni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 5. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaj ilyen nálunk is volt tök hülyeség az egész pláne ilyen gazdasági helyzetben. És, akinek nem jut még a saját rokonaira se?


Egyébként meg: milyen típusú a csaj? Festi magát? Divatozik? Szeret olvasni?


Én is olyan gyereket húztam, akiről csak a nevét tudtam. Vettem a kínaiban egy rakat édességet. Örült neki, mint majom a farkának:))


Édesség, valami kabala, kence-fice, egy dizájnos toll, bögre ilyesmi.

2012. dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nagy táblás csoki, egy nagy plüssállat, fülbevaló, medál, nyaklánc, körömlakk, tollak, könyv ha szeret olvasni. A hobbijával kapcsolatosan is vehetsz neki valamit. Ha nem tudod mi a hobbija kérdezd meg az egyik barátnőjét, vagy beszélgess egy kicsit vele, persze úgy hogy ne derüljön ki hogy te húztad. Valamilyen asztali díszt is vehetsz neki, vagy akár egy vicces feliratú bögrét.


Remélem tudtam segíteni valamit. :)

2012. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :D
2012. dec. 5. 22:01
 4/4 anonim válasza:
a plüssnek még egy death metálos csaj is örülni fog szal ez a tuti=)
2012. dec. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!