Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Valaki nem tud valami kézzel...

Valaki nem tud valami kézzel is elkészíthető kreatív ajándékot karácsonyra?

Figyelt kérdés
akár linket is mutathattok
2012. dec. 5. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Válaszd a csomózott karkötőket. Kis gyakorlással bele lehet jönni és olyan mintát csinálsz, amilyet akarsz. Barátnőm is foglalkozik velük, nekem együttesek logóját szokta beléjük hímezni.


Tessék: [link]


Ha tetszik, jó szórakozást hozzá!

2012. dec. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem:

Itt a karácsony, szinte mindenki ajándékoz a szüleinek(főleg ha nem együtt laknak, de szerintem ez ettől független) karácsonyi üdvözlő lapot.

Én is ezt tervezem! Veszel arany, fehér, tört fehér, ezüst kartont, LA4-es méretre vágod(ez boríték méret, hosszúkás és kecses), ha van otthon szalvéta, vagy csak sima újságból is kivághatsz valami karácsonyi mintát ezt ráragasztód, díszitheted masnival, ezt köthetsz rá, vagy lehet vásárolni mini ajandák masnit, tudod amit összelehet húzni az egyik végénél fogva. Pl ragaszthatsz rá: szarvas, fenyőfa, de tényleg bármit ami szerinted ízléses és anyukádnak tetszene.

Bele írhatsz, rajzolhat, ragaszthatsz, amit csak szeretnél :)

Lehet vásárolni (amit körmökre szoktak ragasztani) ilyen kis gyöngyöket, meg strasszokat, ezekkel ha díszíted szerintem fenomenális lesz!

Készíthetsz: mézes befőttet!

Ezt már el is készítettem!

Mi kell hozzá:

aszalt szilva

aszalt sárgabarack

dió

mandula

méz


egymásra pakolod, vagy összekeverve, tetszőleges sorrendben, ahogy tetszik ezeket az összetevőket a méz kivételével! :)

Mikor megtelt a kis üveg(1-2 decis elég, vagy annál kisebb), felöntöd mézzel, hagyod, hogy a levegő feljöjjön a tetejére, mert nem mutat jól és lehet nem tesz jót neki ha levegős marad!

Ha ezzel kész vagy(és esetleg ügyes vagy, és szeretnéd hogy tökéletesen lelegyen zárva) celofánt tegyél a tetejére, azt befőttes gumival rögzítsd, erre tekerheted rá a tetőt!

A tetejét díszítheted: piros papír amit rágumizol, és utána körbe átkötöd masnival.

Bár a dízsítéstnél sok variáció nincs, de lehet még másképp is, én így oldtottam meg.

Esetleg van nagyobb ajándék amit anyukádnak, nagymamádnak, testvérednek, szóval bárkinek szánsz (pl: sál-kesztyű-sapka szett, puzzle, lego, tehát olyanra gondolj ami egy cipős dobozba belefér. Na, és a lényeg: a cipős dobozt egy sima fehér csomagolópapírral vagy ha gondolod egy színű (piros, kék, sárga) papírral alaposan és szépen körbe ragasztod, burkolod, erre ugyan úgy tudsz ragasztgatni mindenféle dolgot: szalag, masni, karácsonyi minták. és tádáám kész az igazi ajándék doboz ;) ebből akár 2-3-at is készíthetsz, ha van kedved na meg persze dobozod hozzá :) és megspóroltál egy csomó drága(és környzetre ártalmas és fölöslegesen legyártott) ajándékzacskót, ezt is szívből és önállóan készítetted el, és meglátod ennek nagyon fognak örülni!


Sok sikert és ha lenne kérdésed(ragasztó, papír, technikát illetően) nyugodtan írj! :)

2012. dec. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2012. dec. 7. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!