Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen könyvet és bort ajánlotok?

Milyen könyvet és bort ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egy 50+ férfiról van szó (leendő apósjelölt).

Nem nagyon szeretnék 2-3 ezer Ft-nál többet költeni, mert a fizetésemből csak ennyi jut sajnos rá. (csak a páromra költök többet).

Még a könyvet megveszem 1500-2000 Ft-ért, kastélyosat, vagy Erdélyeset, vagy nem tudom hogy milyet kéne, mert szereti Erdélyt,de rengeteg könyve van már Erdélyről. Ezért gondoltam esetleg valami hasonlót, magyar várak (a régi Magyarországról), vagy ilyesmi.

Bort lehet venni 1000 Ft-ért, ami jó minőségű?

Lehet vörös és fehér is, és inkább száraz. Azért kérdezem tőletek, mert én nem vagyok otthon a borokban, de biztos van olyan, ami 1000 Ft és jó, meg ami 1000 Ft és rossz. És ezért kérem a tanácsotokat.

Előre is köszönöm!!:)



2012. dec. 6. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:

most pont 1000 ft tescoba a 3 puttyonyos tokaji aszú a készlet erejéig,de csak péntekig van akcióban.

Könyvet nézd meg alexandriába,ott sok váras könyv van és sok akció.

2012. dec. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vagyis bocsi,pénteken már nem lesz akcióba,máig van.
2012. dec. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vettem neki egy háborús könyvet, az tetszeni fog neki:-)
2012. dec. 15. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!