Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi lenne a legmegfelelőbb...

Mi lenne a legmegfelelőbb ajándék a férfim számára karácsonyra?

Figyelt kérdés

Barátommal közel négy hónapja vagyunk együtt, szóval még elég friss a kapcsolat. Szeretnék neki valami személyes ajándékot adni.

Tehát arra gondoltam, hogy egy bögrére(azért bögre, mert már volt, hogy nem volt bögréje, mikor nála voltam, mert a nővére nála lakik, stb.) rányomtattatnám egy közös képünket, meg rajta állna a nevünk is. Ez lenne az egyik ajándék. A másik, hogy veszek neki valami finom csokit, pl after eight, de esetleg süthetnék is, épp van egy jó receptem, és sütni is szeretek. És gondoltam még valami szeszes italra is, csak azt még nem tudom, hogy mi legyen. Barátom 33 éves, szóval nem tudom, hogy mennyire fogadná be a gyomra a bögrés cuccot.


2012. dec. 7. 03:59
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

A kedvenc focistája szobrát csináltasd meg, aminek a feje tetején egy punci forog és folyik belőle a sör.

Én ennek tudnék örülni a legjobban. :D

33/F

2012. dec. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha még nem évek óta vagytok együtt akkor biztos tetszeni fog neki :)
2012. dec. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!