Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Milyen egyedi, kézzel készítet...

Milyen egyedi, kézzel készített ajándék lenne a legmegfelelőbb Valentin napra?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első együtt töltött valentin napunk. Nem akarok semmi szokványos baromságot venni neki( pl. maci, ketté tört szív, kulcstartó...stb). Inkább szeretnék neki késszel készíteni valamit, mert az olyanokat alapból jobban szereti és még én is jobban kijövök belőle.

Azt azért megjegyzem,hogy pasinak lenne az ajándék:)

Ti mit adtok a párotoknak? :)


u.i: olyan hozzászólásokkal kíméljetek, amelyekben azt hozzátok tudtomra, hogy ez egy felesleges, átvett ünnep. Nincs szükségem efféle kioktatásra. :)


2012. jan. 27. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem saját kezűleg, eléggé olcsón lehet csinálni fényképkeretet... és egy közös fotót beletenni :D szerintem ez jó ajándék lenne :D
2012. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem sokkal valentin nap után van az évfordulónk. Én arra szerettem volna neki keretet csinálni + bele egy fénykép. :)


De köszönöm! :)

2012. jan. 27. 15:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Közös képekből csináltatnék fotókönyvet. Igaz, nem totálisan sajátkezű, de a cewe nevű cégnél lehet teljesen egyedit, te rakhatsz össsze mindent, írhatsz hozzá sztorikat. stb.


Vagy én csináltam olyat, hogy szív alakú tortát sütöttem. Az is bejött :)

2012. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Második, ezek nagyon jó ötletek. Annyira sok közös képünk még nincs, de ezt az ötletet tuti be fogom majd vetni :)

Tortasütés is nagyon ötletes. Úgyis eléggé édes szájú :)

Köszönöm!

Várom még a jobbnál jobb ötleteket! :)

2012. jan. 27. 15:17
 5/10 anonim válasza:
100%

Ugyan ezt nem én csináltam, hanem együtt csináltuk a szerelmemmel, de talán ez lényegtelen. Sóliszt gyurmából szívecske formákat csináltunk, kicsiket és nagyokat is, a kisebbeket sütőformával vágtuk ki, a nagyobbakat mi magunk rajzoltuk meg. Szinte mindbe egy, de némelyikbe két lukat ütöttünk fogpiszkálóval. A legnagyobb bal felére annyit ahány kicsi szívecskét csináltunk és a jobb felére még egyszer ugyan annyit. Viszont ahány kis szívben két luk volt, annyival kevesebb luk lett a bal oldalon. A nagy szív közepébe egy nagy ablakot is vágtunk. Mikor napok alatt és kis sütéssel kőkeményre száradtak, fehérre és rózsaszínre festettük őket, rózsaszín cérnával összefűztük és felakasztgattuk a nagy szívre, a jobb oldalon lévő üres lukakba is behúztunk egy rózsaszín cérnát és a végére masnit kötöttünk. A nagy ablakba egy vékony kis üveglapot ragasztottunk alá egy apró fényképpel. Gyönyörű lett.


Sok szerencsét és boldogságot. :-)

2012. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kicsit bonyolult volt a leírás, de az ötlet maga nekem nagyon tetszik. Kreatívak vagytok! :) Köszönöm,hogy ezt leírtad! :)
2012. jan. 27. 15:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer ezzel leptem meg: nyitva hagytam a bejárati ajtót, hogy ne kelljen beengednem, cetlit ragasztottam a fogasra, hogy vetkőzzön le(lehetőleg teljesen), emeletes a házunk, a szobám az emeleten van, így a lépcsőkre gyertyákat raktam, rózsaszirmokat szórtam, az ajtóra raktam egy cetlit, hogy kösse be a szemét(kilincsre akasztottam a kendőt), amikor beért az ágyhoz vezettem,(fehérnemű szettben voltam, halk zene szólt) simogattam. . . nem részletezném :D Maradjunk annyiban, hogy örült :D

Vagy elkészítettem a kedvenc ételeit, csináltam étlapot, megterítettem, bort kortyolgattunk, gyertyafényben üldögéltünk. . . aztán végeredményül ekkor is megsimogattuk egymást :D

Maradandó ajándék: varrtam neki egy bárány formájú párnát, festettem bögrét, sütöttem teasütit-csináltam hozzá dobozt.

2012. jan. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
attol függ menyi idös vagy, vegyél egy szép fehérnemüt magadnak és mutasd meg a barátodnak biztosan örülni fog neki ha szakitasz is nem költöttel másra csak magadra :D egy féri sem vágyik plusre meg hasonlo fölösleges dolgokra néha egy kedves cselekedet is többet ér mint egy tárgy/ha nem mindig/
2012. febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én (én vagyok a lány, ő a pasi :)) tavaly vettem egy kisebb szép fa teásdobozt, 20 filter belefér. És megcsináltam ezt:


[link]


Kicsit macerás, sokáig tart megvarrogatni, hogy szép legyen, de megéri. Müllerben vettem a filtert, a tea meg sima Pickwick zöldtea volt. Ő nagyon örült neki. :) Még dolgozni is vitt el filtereket, a munkatársai meg nézték, hogy milyen jó, dicsekedett, hogy én csináltam. :) Hozzáteszem, hogy 24 és 25 évesek vagyunk, és nem szeretjük a giccses és felesleges dolgokat (bármilyen cuki is egy-egy kis figura, de én is tele vagyok otthon, most meg hogy itt lakok nála, kicsi a hely, és nem is szeretnék ide gyűjteni semmit).

2014. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Juj bocsi, most nézem, hogy ez egy 2 éves kérdés, csak feldobta, én meg gondoltam válaszolok, nem is néztem a dátumot. Na mindegy, hátha valaki ötletet merít esetleg. :)
2014. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!