Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit tudnék diákomnak karácsony...

Mit tudnék diákomnak karácsonyra adni?

Figyelt kérdés
Tanárként húztam ki egyik diákom ezen a szokásosan megrendezett karácsonyi ajándékozáson. Valakinek jó ötlet, hogy mit tudnék venni neki? A keret 1500 Ft és lányt húztam.
2012. dec. 10. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a diák?
2012. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16
2012. dec. 11. 17:03
 3/6 anonim válasza:

Valami szép kis füzetet meg esetleg egy a személyiségéhez illő bizsu karkötő/nyaklánc/fülbevaló...ha más nem akkor divat a bajusz :) és a bagoly! Linkelek képet hogy milyenek! :))

bagoly:

[link]



bajusz: [link]

2012. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha pl. irodalomtanár vagy, akkor könyvet nyugodtan vehetnél, de persze nem "unalmas" :P (csak vicc!) kötelezőt, hanem valami fiataloknak szóló regényt.


Ha viszont nem szeret olvasni (sajnos van ilyen, nem is kevés :(), akkor pedig szerintem összeállítanék valami kis aranyos, hangulatos csomagot édességekből, teából, esetleg egy kis plüssel...


(Sajnos régen voltam már 16 éves, szóval, ha ezek közül valami "ciki", akkor bocsánat, visszavonom. Nem lehet könnyű tanárként ajándékozni, ez a korosztály - már aki, persze tisztelet a kivételnek - kb. mindenre megjegyzést tud tenni...)

2012. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha kicsit jobban ismered, akkor könnyebb.


- exluzív édesség

- finom teák (nem dobozosra gondolok)

- könyv

- hobbijához valami

- határidőnapló/napló

- csatt (ha hosszú haja van)

- egy üvegcsésze és egy virágzó tea

http://www.youtube.com/watch?v=D5onjzr5obE

- színházjegy/mozijegy

- karkötő - lánc

- FIMO gyurmaszett (ebből kedvére süthet magának láncot és karkötőt)

De akár te is csinálhatsz neki ilyet:

[link]

- illatmécses

2012. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

-Körömlakkok, testápoló, szemceruza csomag.

-parfüm

-valami mókás olcsó regény

-kulcstartó, telefon tok

-egy felső

-neves bögre+csoki

-divatos sál

2012. dec. 12. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!