Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudod már kinek mit veszel...

Tudod már kinek mit veszel Karácsonyra? Mit és mennyit költessz rá? Mi az amit már beszereztél? Csomagolópapirt, ajándéktáskát, díszitést vettél a csomagoláshoz? Erre mennyit szánsz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hú, mennyi kérdés. A helyzet az, hogy nem veszek senkinek semmit. Sokkal könnyebb így. Cserébe elvárom, hogy nekem se vegyenek semmit.
2012. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel nincs zsebpénzem, ezért venni nem igen fogok senkinek sem, csak pár barátnőmnek vettem apróságokat. Szerintem családban vagy gyertyát készítek, vagy decoupage-cuccokat.
2012. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én már mindenkinek beszereztem mindent pont a mai nap fejeztem be:)

kb 50-60 ezer ft volt összvissz minden.

2012. dec. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb 25-30e az összes ajándék. Már nagyrészt minden megvan, néhány apróság hiányzik még. Csomagolópapírt vettem 10 métereset, celofán kell még. Idén úgy döntöttem, hogy nem költök masnikra meg ajándékkísérőkre. Igaz, hogy úgy szebb, de drága. Úgyhogy jól állok, nem szeretek rohangálni közvetlen karácsony előtt.
2012. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!