Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándék lenne a legjobb...

Milyen ajándék lenne a legjobb 40 embernek?

Figyelt kérdés
Kis családomnak szeretnék valami apróságot venni vagy csinálni,mindenkinek külön külön, akár egyforma is lehetne.Mindegy csak ne legyen túl drága.Akár dísz is lehet vagy bármi más. Ötleteket várok!

2012. dec. 12. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Boltokban lehet kapni egy adag damilt! veszel belőle egy gurigát, meg vagy 5-6 féle különböző gyöngyot ez így összesen vagy 2500ft eddig, és mindenkinek saját nyakláncot csinálsz, személyre szabottat, és ebből több is kijön, ha vettél 4-5 különböző csomaggal! Az uraknak pedig.. háát? Ha ügyes vagy szerezz 4 parafadugót meg egy kis gyurmat pár fokpiszkálót, és készíts belőle szekeret! (mi ezt csináltuk negyedik osztályban karácsonykor) A fokpiszkáló 2 végére tegyél fel 2 parafadugót! Ha ez megvan készíts el ugyan ezt mégegyszszer a hátsó kerék miatt! HA ez megvan a gyurmát lapítsd ki, de úgy, hogy vízszintesen ráhelyezve, ráférjen a 2 fokpiszkálóbol összeállított kerékre! Az első és a hátsó kerék közt legyen kb 7cm. Majd ennek megfelelően helyezd rá a kilapított gyurmát (gyurmalapot) Na! Most megvan a szekér alja. Vegyél még gyurmát, majd formálj belőle egy félkör-t! Ha ez megvan a félkört helyezd rá a kerekeken lévő gyurmalapra! És ennyi! Készen is van! Ha ügyesebb vagy, készíts hozzá emberkéket! Kellemes Ünnepeket, és remélem, hogy segíthettem! ha igen, írj privibe. hogy tetszik-e vagy sem az ötletem!
2012. dec. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na mit adtál nekik?
2012. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mézeskalácsot :D Rengeteget sütöttem ki, de megérte!
2012. dec. 28. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!