Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Te miért és mit szeretsz a...

Te miért és mit szeretsz a karácsonyban?

Figyelt kérdés
hangolódjunk a karácsonyra :)

2012. dec. 12. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

hú sokmindent:)

Először is a készülődést,az első hogy kigondolom hogy kinek mit veszek,nagyon szeretek ajándékozni. Második az ünnepi hangulat mindenhol,a fények a díszek,a zenék nagyon tetszik.

Szeretem a meghittségét is.

És persze szeretek kapni is,ilyenkor mindig megkapom amire szükségem van és évközben nem tudom megvenni.

Szeretem hogy ilyenkor együtt van a család,és kedvenc részem persze az ajándékbontás mikor látom az emberek fejét mikor kibontják az ajándékot amit tőlem kaptak,na az a kedvenc részem:)

Kajak nagyon várom már mikor csomagolhatom be az ajándékokat is,mindenkinek meglepi lesz:)

2012. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tavaly pl sajnos elszóltam magam már ilyenkor hogy mit veszek páromnak,nagyon nagyon rossz volt,sírtam is,mert nagy meglepi lett volna mert régóta vágyott arra amit vettem neki tavaly,erre elszóltam magam nagyon mérges voltam..:(

Idén okosabban csináltam,és nincs is témába,így nem szólom el magam:)

2012. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szépen díszített karácsonyfa,halászlé,gyertyafény,csillagszórók,díszbe öltöztetett lakás,együtt a család,és legfőképpen a kisfiam mosolyát.
2012. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hangulatot,azt hogy reggelig vannak filmek a tv-ben minden csatornán,a halászlét tésztával,azt hogy(ha van hó)kinézek és még este is világosság van a hó miatt,és a villogó fa mellett tv-zve elaludni :)
2012. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Templomi betlehemezést, meghittséget, szeretek ajándékozni, megnézni a bunyó karácsonyig vagy a reszkessetek betörőket:), a havat ha éppen van, a fenyőfa illatát, együtt van a család, a karácsonyi zenéket. Mindent ami az ünneppel kapcsolatos.
2012. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen nagyon jó a karácsony
2012. dec. 15. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!