Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit készítsek a közeli rokonai...

Mit készítsek a közeli rokonaimnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Szeretek kézműveskedni, és pénzem sincs olyan sok hogy rendes ajándékot vegyek, mert még csak 12/l vagyok. Meg amúgy is szívből jövőt akarok adni nekik. Szüleimnek, keresztszüleimnek, tesómnak, barátoknak kéne. nem kérek konkrét névre szólókat, csak egy kicsi ötletzáport szeretnék kérni tőletek :) Küldenétek nekem képek, videók linkjét ? Előre is köszi: Bella

2012. dec. 13. 17:57
 1/2 anonim válasza:

Szia Bella! :)

Én az egyik barátnőmnek egy zoknilényt csináltam, ami nagyon egyszerű. Csak fogsz egy régi zoknit, amit nem használt, kitömködöd, bevarrod, gyöngyből, vagy gombból varrsz neki szemet, orrot, és varrsz neki szájat. Egyszerű, gyors, és aranyos. :)

Mostanában nagy divatba jött a rénszarvas és a bagoly dísz a fára. Ezeket karton lapból nagyon egyszerűen elkészítheted. Esetleg szalag és fagolyó segítségével egy angyalkát is tudsz csinálni. Vagy lányoknak feltuningolhatsz egy hajcsatot, esetleg fonhatsz karkötőt. Ha anyukádat megkéred, szerintem szívesen segít, és süthetsz mézes sütit is, amibe beleírhatod mázzal a neveket, vagy rajzolhatsz bele angyalkát, esetleg karácsonyfát. Én a keresztanyukámmal minden évben sütünk mézest, és ami az igazi specialitásunk, az a habcukor. Házi készítésű habcukor. Nagyon finom, és a maradék habcukorból, amit nem használsz fel és nem porcukrozol be, marcipánt is tudsz csinálni, amit gyurmaként formázhatsz. Ha valamiben segíthetek, írj nyugodtan nekem, nagyon szívesen segítek! :)

2012. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) És még szüleimnek mit csináljak ?
2012. dec. 16. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!