Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hölgyek, mit zseretnétek...

Hölgyek, mit zseretnétek karácsonyra kapni a férjetektől- barátotoktól?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 10:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én azt kértem, hogy vigyen el étterembe, hogy ne kelljen főzni.( Amúgy félreértés ne essék, együtt szoktunk főzni, szóval nem csak az én feladatom, de abszolút nincs kedvem egy ünnepi menünek nekiállni és úgyis csak ketten leszünk. Inkább fadíszítéssel meg ilyesmivel tölteném az időt.)
2012. dec. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Eljegyzési gyűrűt (titkon arra vágyom). De bárminek örülök Tőle.
2012. dec. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy romantikus napot kettesben.. Reggel ágyban reggelizni, aztán összebújni..elmenni valahová ebédelni, aztán esetleg moziba, este filmet nézni, közösen vacsorát készíteni, gyertya mellett borozni, aztán közös fürdő (szintén gyertyákkal) és újból összebújni az ágyban.. Másnap felkelni pizsamában együtt megkávézni, aztán fát díszíteni.. stb...stb.. Életem legboldogabb karácsonya lenne..
2012. dec. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én igazából semmit. Csak, hogy velem legyen, beszélgessünk, törődjünk jobban egymással, meghitt pillanatokat, szóval az, hogy egy napig csak együtt legyünk, csak mi ketten, ne kelljen sehova menni.
2012. dec. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ájáj, ez nem fog működni, sajnos egyiksem, mivel már a házastársam és van egy pici babánk :)
2012. dec. 13. 10:19
 6/19 anonim ***** válasza:
Én most egy 38 mm-es hajsütőnek örülnék. :D
2012. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Aha, ilyenekre gondolok...
2012. dec. 13. 10:23
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
És nem tudjátok a babát egy napra sem lepasszolni a nagyinak pl? Éppen ilyenkor lenne szükség rá, hogy kettesben is legyetek, kicsit pihenjetek közösen.. Ha annyira pici a baba,hogy nem lehet még a nagyira se bízni, én akkor is meglepnél ha más nem valami házi készítésű sütivel, hidd el a saját kezű ajándék mindig nagyobb öröm.. Ha pedig venni is szeretnél valamit én például nagyon örülnék, ha a párom venne nekem egy puha meleg fürdőköntöst.. Kisgyerekek mellett igen hasznos, mert az éjszaka közepén is magára tudja kapni az ember, szoptatásnál is kényelmesebb..stb..
2012. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
egy szép táskának, ami jobb minőség és nem szakad le rólam az első nap :)
2012. dec. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köntöse van :D
2012. dec. 13. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!