Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 20-30 közti pasik milyen...

20-30 közti pasik milyen ajándéknak örülnétek karácsonyra?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy jó meleg zokninak.
2012. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Párom fényképező mp3 meleg zokni pulcsi póló nadrág. Fényképezőt kapott 10ért mp3 at meg 4eezerért
2012. dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 schocko ***** válasza:
100%
Nissan GT-R.
2012. dec. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Halo 4.
2012. dec. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A párom legújabb mániája a Skoda Superb. De sajna nem tudok venni neki.

Úgyhogy egy pár elegáns bőrkesztyűt kap, mert arra meg tudom, hogy szüksége van, és örülni fog neki, és nem utolsósorban ki tudom fizetni (bár indokolatlanul drága..) :)

2012. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lottóötös.


Mégis kitől-kinek kéne?

2012. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

utolsó jogos:)


Jelen esetben sajnos annak örülnék a legjobban,ha lenne párom:) Ill.mivel sokat dolgozom,a legnagyobb ajándék az lenne,ha egy napot együtt tölthetnénk,finom vacsi,hangulatos éjszaka,kivételesen tökre illen rám a meghittség körüli sablon.Semmi tárgyi dologra nem vágyom idén:D mindenesetre hogy vmit segítsek is,ha olyan az érdeklődési köre akkor vmilyen elektronikai kütyüt,esetleg focis,autós dolgot,stb.,már ha a 20-30körüli csávó a pasid:)

2012. dec. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem a pasim hanem a bátyám :D de most a kommentekből rájöttem, hogy hiába vagytok egykorúak mindenki másnak örülne :D
2012. dec. 15. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!