Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándéknak görkori?

Karácsonyi ajándéknak görkori?

Figyelt kérdés
Görkorit szeretnék,de akkor azt csak tavasszal használhatom,mert kint rossz az idő.Esetleg bent a lakásban.Szerintetek jó?
2012. dec. 14. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél, akkor miért ne lenne jó? :) Igaz, hogy várnod kell vele, de inkább várj, mint hogy valami olyat kapj, amit úgy sem használnál soha. Ja és szerintem bent a lakásba ne nagyon használd.
2012. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lakásban nem lehet használni. Viszont nem biztos, hogy tavaszig hó lesz.
2012. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egyszer kimentem télen görkorival, pont amikor jeges volt minden, és az utcáig nem jutottam, mert a kapuban hanyattestem :D Azt hittem simán fogok tudni menni a jégen, de nem sikerült, mert kétoldalra is csúszott a görkori, és nem csak előre-hátra, tehát jégen, vagy vizes havas úton menni teljesen lehetetlen vele.

Még ha csak simán esik az eső, és nincs kint hideg, úgy is meggondolandó, mert könnyen megcsúszik oldalra.

Lakásban persze lehet szórakozni vele ha van elég hely.

Kisgyerekkoromban a körfolyosón mentem körbe, a házunkban.


Télen jégkorizni jobb, csak kötöttebb, mert mindig kell pénzt kunyerálni belépőre és kell még egy osztálytárs, akit el tudsz hívni, hogy ne egyedül menj.

2012. dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy könnyen megfázós típus, akkor jó melegen, rétegesen felöltözve télen, ha száraz az út, tudod használni. De tényleg jobb inkább tavasszal kezdeni. Ha szeretnél görkorizni, tavaszig kibírod. :)
2012. dec. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!