Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Lányok (elsősorban 20-21 éves...

Lányok (elsősorban 20-21 éves korosztályból), ti minek örülnétek karácsonyi ajándéknak?

Figyelt kérdés
20 éves bnőm, de nem tudok semmit kitalálni már. Parfüm nem játszik, mert kinézett egyet, mondtam hogy megveszem, de annak úgy nem örül, merthogy az nem meglepetés. Esetleg valami bundás belsejű pulcsit mondott, de az meg columbiánál, meg ilyen helyeken van, és 25-30ezres árkategóriában:/ olyan 10ezer Ft körül szánnék rá. Ha lehet ne ékszert javasoljatok, mert a 4 év alatt azt kapott szinte mindig(parfümön kívül):D

2012. dec. 13. 13:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
Erre én is szivesen meghallgatnék egy két ötletet :)
2012. dec. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Henning Mária válasza:
A tesom a bnõjènek egy kiskutyát adott 21 èves a csaj...talán vlmi kisállatnak örülne :P
2012. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kisállatot csak akkor adj neki, ha biztosan vágyik rá. 10-15 év felelősségvállalás jár egy ilyennel, költségek, stb., úgyhogy jól gondold át.

Valami jó könyv esetleg, szaunabérlet, masszázskupon, de ha mindenképp pulcsi, akkor marhajó kötött pulcsikat lehet találni a butikokban, 10ezerből 3-4-5 pulcsi is kijöhet. Nincs valami hobbija a lánynak, érdeklődési köre? Mit csinál szabadidejében? Mit szeret?

2012. dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kisállata van, pontosabban egy mopsz, tehát az állat kimarad a szórásból:D Könyvet nem szeretnék, mert így is van elég sok olvasnivalója(egyetemista) és nem szeretném ezzel frusztrálni még:D hobbija igazán nincs már, mert lefoglalja a tanulás. Esetleg valami kozmetikum? Tavaly kapott pont masszázskupont tőlem. Esetleg valami kozmetikum? De azon belül sem tudnám, hogy mit vegyek. Elég nehéz
2012. dec. 13. 14:57
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nézz körbe itt: [link]


Vagy ha van laptopja, biztos jól jönne neki egy laptoptartó asztalka, vagy vannak USB-re csatlakoztatható ötletes cuccok, pl. bögremelegítő, vagy esetleg egy kényelmes babzsákfotel :)

2012. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hmm, most ezzel pont jót mondtál, mert elég sokat dolgozik gépen. Laptop asztala van, de ez a bögrés dolog tényleg jó!:) Köszi a segítséget, rá is keresek:)
2012. dec. 13. 23:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha szőrmés pulcsira vágyik, a vaterán nézz körbe, 7ezertől már lehet onnan rendelni.

[link]

2012. dec. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
én 21/l vagyok, nem tudom ő mennyire szeret olvasni, de ha igen akkor valamilyen könyvet adnék neki, esetleg ha még nincs könyvolvasója (nekem sincs és szeretnék) akkor azt
2012. dec. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

könyv szerintem is jó ötlet.

amit én szoktam javasolni, bár nem tudom, milyen értékben gondolkodsz, az a Thomas Sabo karkötő, én is azt kaptam, egy kis fityegővel.. :) és akkor máris megvan, hogy a következő ünnepekre mi a vésztartalék-ötlet :)


Ilyenre gondolok:

[link]

2012. dec. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem rossz ötlet, de ez már a következő alkalomra lesz, mert már megvettem:(:)
2012. dec. 14. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!