Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Segítséég! Mit vegyek neki?...

Segítséég! Mit vegyek neki? Sürgős!

Figyelt kérdés

Van egy 27 éves Tanárnő, aki sokat segített nekem, nagyon megszerettem, nagyon kedves velem mindíg. Ha számít biológia tanár. Nem tudnék rá sokat költeni.

Előre is köszi! Aki tud segíteni annak megy a zöldkéz



2012. dec. 15. 08:00
 1/7 anonim válasza:

Vegyél neki könyvet vagy neves macit vagy akár telefontokot amin rajta van a neve tapasztalatból mondom szeretik

Egy 14 éves lány

2012. dec. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöldkéz :) Jól hangzik. Én is valami ilyesmire gondoltam. De azért még várok ötleteket! Azt hozzá teszem még hogy nagyon jó tanár és a példaképem és a kedvenc tanárom :)
2012. dec. 15. 08:11
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

egy 27 éves tanárnak ne macikat vegyél meg ilyen tinis neves dolgokat..

Vegyél neki egy desszertet mellé egy kávét/teát amit iszik az bőven elég.

2012. dec. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
meg ajándékboltokba lehet kapni ilyen "legjobb tanár" diplomákat/fatáblákat az se rossz desszert mellé.
2012. dec. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neked is köszi :) Ment a zöldkéz :)
2012. dec. 15. 10:37
 6/7 anonim válasza:
Van kedvenc könyve? Vagy egy szép bögre. Szerintem bármi apró dolgot veszel nagyon örülni fog neki. Tudod maga a gondolat hogy gondoltál rá :)
2012. dec. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nincs kimondottan kedvenc könyve, de a környezetvédelmi meg a bioszos cuccokért van oda :)

Neked is ment a zöldkéz :)

2012. dec. 15. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!