Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek ez jó ajándék a...

Szerintetek ez jó ajándék a páromnak, ha nem vagyunk rég óta együtt?

Figyelt kérdés
Nyár óta ismerjük egymást, de csak november végén jöttünk össze. :) 24 éves srác, bejárta már az egész világot, álomhazája Ausztrália. Eddig vettem neki egy plüss kengurut. :) De szeretnék még valamit. Szappant használ fürdéskor, nem szereti a tusfürdőt, így arra gondoltam, veszek neki egy drágább, különlegesebb szappant. Van ez a Manna szappan, abból is többféle. Szerintetek nem lenne gáz ilyet adni? :) Hogy mutat, hogy a plüss kenguru mellé egy szappant adok? Nem túl snassz? Ötletem sincs, mit kellene vennem, mert hát megbeszéltük, hogy drága dolgot ne vegyünk még...
2012. dec. 15. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így jó lesz. :)
2012. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a szappan nagyon jó :) valami karácsonyi illatút. viszont a manna szappanjai nagyon rágák és nem is azért mert annyira jó minőségű, hanem mert nagyon sokat fordítanak a marketingre.

ajánlom a www.meska.hu kézműves oldalt ahol nagyon sok szappankészítő árulja a szappanait, rengeteg féle van és az ár/érték arány is jó

2012. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24 éves fiúnak plüssjáték? Nem túl édibédi ez? Mellé egy szappan, célzásként, hogy fürgyé' le? Uhh...
2012. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem plüssjátéknak szánom...ahogy látod, írtam, hogy mindene Ausztrália, ez csak egy jelképes dolog. Nem gondoltam, hogy majd játszik vele meg azzal alszik...


A szappan meg nem célzásképp...mert rendszeresen tisztálkodik, nem kell rá figyelmeztetni...tudod, ilyen pasik is léteznek, nem csak igénytelenek. :) De akkor mondjál jobbat, ha már fikázni azt tudsz. :)

2012. dec. 15. 18:47
 5/5 A kérdező kommentje:

Első 2 kommentet köszönöm. :)


Második válaszoló: azért néztem a Manna szappant, mert itt gyártják, ahol lakom, gondoltam csak odaszaladok érte. De valóban a Meskán sokkal olcsóbbak, és talán még jobbak is. Úgyis járok Pesten, át tudnám venni ott is személyesen. :) Köszi a tippet!

2012. dec. 15. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!