Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Fiúk, minek örülnétek? 1 hete...

Fiúk, minek örülnétek? 1 hete vagyunk együtt, mit vegyek Neki karácsonyra?

Figyelt kérdés
Igazából nem rég ismertem meg, de már régebb óta szemeztünk és egy hete össze is jöttünk. Mit vegyek neki? Tudnátok adni ötleteket? Fiúnak sosem tudtam ajándékot venni. Fiúk, ti minek örülnétek a barátnőtöktől? 16/L
2011. dec. 18. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Plaboy-t ckm-t guminőt minden mi pénisznek ingere.
2011. dec. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 levente homokos tóni ***** válasza:
kérdezd meg hogy van e x boxa vagy ps3 ja vagy akármiféle konzolja és egy olyan játékot vegyél meg neki ami ahoz van!ha ezek nincsneek neki akkor gépe biztos van vegyél neki gépes játékot meg egy merry chritmasos macit azt kész
2011. dec. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem valami szemelyesnek, olyasmi ami rad emlekezteti ot. pl. plussmaci, ami a te parfumod illatat kapja meg. en kaptam ilyet baratnomtol es nagyon orultem neki.
2011. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én valami plüssre gondoltam. Ez a saját illat ötlet nagyon jó ötlet!:D Köszönöm a válaszokat!:) Persze szívesen várok még ötleteket!:)
2011. dec. 18. 19:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Válaszomban kicsit sok lett az ötlet szó... :D
2011. dec. 18. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:

csak 2. nem gond :D

különben vegyél neki vmi sapit (akár téli, akár baseball)

focilabda, zokni :D, övtáska, öv, közös fénykép, dezodor, hajzselé, vmi ital :D

bekereteztetve. de különben nem kell nagy ajándék, lehet hogy ő nem is vesz neked semmit. mert hát ugye az 1 hét nem olyan sok.

2011. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De kaptam tőle ajándékot! És ma megvettem neki az enyémet, egy macit. :D remélem, örülni fog. :D
2011. dec. 22. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!