Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen karácsonyi ajándékot...

Milyen karácsonyi ajándékot vegyek egy nőnek aki fontos nekem?

Figyelt kérdés

Van egy fiatal nő aki nagyon fontos nekem. Nem a párom csak barátok vagyunk. Szeretnék neki venni valami ajándékot Karácsonyra, de tanácstalan vagyok mit.

Olyan ajándékot szeretnék ami valahogy kifejezi, hogy fontos nekem és nagyon szeretem. Viszont olyan ajándékot se szeretnék adni amit félre érthet. Hiszen csak barátok vagyunk.


Van valami ötletetek?


2012. dec. 15. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
de te szeretnél tőle többet?
2012. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez nem lényeges a kérdés szempontjából szerintem:)

Egyébként akár:), de nem feltétlen.

2012. dec. 15. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne jelentősége!? Nem mindegy, hogy mit "ne értsen félre"...

Amúgy, ha annyira jó barátok vagytok, akkor gondolom ismered annyira, hogy tudod, mi a hobbija. Vegyél (csinálj) neki azzal kapcsolatban valamit. Pl., ha moziba szeret járni, akkor menjetek el ketten moziba, ha színházba, akkor oda... Attól, hogy ketten mentek, még maradhattok barátok is.

2012. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
raffaellot, mézeskalácsszívet, vagy akár ékszert(fülbevaló,nyakék,stb...)
2012. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"menjetek el ketten moziba, ha színházba, akkor oda"


Ez eddig oké. Ilyeneket amúgy is szoktunk csinálni.

DE kellene valami tárgyi ajándék is.

2012. dec. 15. 19:21
 6/8 anonim ***** válasza:
vagy mondjuk csokor rózsa benne meg mondjuk egy kártya amin karácsonyi szerelmes verset ír...
2012. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerelmes versre semmi szükség, se rózsára, ha még nem biztos benne, hogy akar valamit a lánytól.


Amúgy a jegy maga a tárgyi ajándék, azt oda lehet adni. Mellé kis mézeskalács, vagy csoki. Bőven elég szerintem.

2012. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vagy egy plüssöt ami szívet fog a kezében
2012. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!