Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 12 éves gyerek semmi extra...

12 éves gyerek semmi extra alapanyag nélkül milyen karácsonyi dolgot készítsen a karácsonyi vásárra? (FONTOS HOGY KÖNNYEN ELKÉSZÍTHETŐ ÉS ÍZLÉSES LEGYEN MERT EL KELL MAJD ADNI! ).

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Vegyél ilyen barkács-füzeteket, van, amelyik papírból, meg hasonló alapanyagokból (WC-papír guriga, karton, stb.) elkészíthető díszekre ad ötletet és elkészítési útmutatót.

Mindent, ami esetleg kell hozzá, be lehet szerezni hobbiboltokban.

A barkács füzeteket pl. Match-ban is lehet kapni.

2012. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oké köszi, de ha most nem tudok sehova elmenni és tényleg tök alap cuccaim vannak itthon.

Mit csináljak?

2012. nov. 17. 14:42
 3/7 anonim ***** válasza:
mézes kalács,szülői segítséggel,én anno 10 évvel ezelőt azt csináltam
2012. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi én is gondoltam rá... :)
2012. nov. 17. 15:53
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

[link]


Mi ilyen csillagokat készítettünk tavaly a gyerekekkel. Ehhez elég egy kis csomagoló papír vagy színes papír ,de tavaly a gyerekeknek annyira megtetszett hogy , a fenyőfát ilyen kis csillagokkal díszítettük fel. Minden méretben lehet készíteni és szerintem nagyon egyszerű és szép.

2012. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2012. nov. 18. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!