Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Az osztályfőnökömet húztam és...

Az osztályfőnökömet húztam és fogalmam sincs, hogy mit vegyek neki. Ötletek?

Figyelt kérdés
31 éves nőről van szó, fiatalos, kémia és biológia tanár. Kedvence a sajt és a csoki. Szereti az illatos dolgokat. Kb. ennyit tudok róla, de ezekből nem tudom mit lehet összehozni :D /14L

2012. dec. 15. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: csoki, parfüm
2012. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Vegyél neki trapistasajtot, egy parfümöt, vagy gyertyát xd
2012. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én valami nagyon finom, "komolyabb" csokit vennék neki, és mellé valami kis kedvességet, pl. egy karácsonyfadíszt, vagy kis mézeskalácsot.
2012. dec. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én valamilyen ferrero bonbont vennék és mellé egy illatgyertyát. Tudom ajánlani a Brise(mostmár Glade) téli kollekciójából az almás-fahéjasat. Nagyon jó illata van, hangulatos, mikor világít, ráadásul olyan szép kis pohárkában van a gyertya, hogy mikor elég még akkor is szép kis dekoráció lehet belőle.
2012. dec. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tavaly lehetett kapni agy dobozban 1000 féle teát. azt hiszem pickwickes volt. ki ne szeretne ilyen időben teázni
2012. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok:

Parfümöt semmiképpen se vegyél neki. Egyrészt nem illik, másrészt nem tudhatod, hogy a parfümök között konkrétan melyik a kedvence. A parfüm nagyon kényes dolog.

2012. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja parfümöt semmiképp se vegyél. Illatgyertya,tea, mécsestartó, minőségi bonbon
2012. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

www.chocome.hu

Készíthesz saját egyedi csokolátét kb. 1500 forintért. Nagyon szépeket lehet csinálni, ha van szépérzéked. Mellé vegyél egy szép tollat mondjuk.

2012. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!