Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek ezek jók lesznek...

Danee006 kérdése:

Szerintetek ezek jók lesznek Karácsonyra szüleimnek?

Figyelt kérdés

Szüleimnek meg Nővéremnek kéne venni valamit.

Apának arra gondoltam hogy egy üveg bort veszek valami szebb üvegben. Anyának meg valami parfümöt gondoltam. (ezen felül még csokit is vennék hozzá.) Nővéremnek meg nem tudom mit vegyek. :S Valakinek valami ötlet? 18 éves a nővérem.

15/F


2012. dec. 16. 15:11
 1/1 Petrus601 válasza:

Szerintem a szüleidnek jó választás.:)


Ha a nővéred szereti az ékszert, akkor válassz valami szép karkötőt, nyakláncot...akármit.:) Lehet, hogy nem túl ötletes, de ha szereti, akkor örülni fog neki.


Ha szereti a könyveket, az is jó ajándék.


ha személyeset szeretnél, és vannak közös fotóitok, akkor nyomtasd ki, vagy hívasd elő (nem olyan drága), keress pár tesós, családi, ünnepes, stb.. idézetet és ragaszd őket kartonra/parafatáblára, szépen elrendezve. :)

2012. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!