Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem tudok mit adni szüleimnek...

Nem tudok mit adni szüleimnek Karácsonyra. Minden ötletből kifogytam. Venni nem akarok mert mindenük megvan. Saját kezűleg meg semmi nem jut eszembe. Mit adjak nekik?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Narancslekvár. Hamar kész van, és ötletes. A címkét is te csináld hozzá!
2012. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogy csináljak narancslekvárt??
2012. dec. 12. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott ülsz a net előtt... Google. Mindmegette, Nosalty. Találd föl magad! Ja, és narancs is kell hozzá!
2012. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen itt ülök és köszönöm az ötletet de nem akarok borzasztó nagy mennyiséget csinálni...
2012. dec. 12. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nagy mennyiséget csinálni, elég csak annyit, hogy elég legyen két befőttesüvegbe. Biztos ott van a receptek alatt, hogy mennyi a mennyiség, csak mindenből kevesebbet raksz bele. Egyszerű kiszámolni. ezt most itt nem tudom elmagyrázni, mert én mindent szemmértékkel csinálok.
2012. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, találtam már olyat és nem is baj ha több lesz legalább mamáméknak is tudok adni :)!
2012. dec. 13. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!