Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékkal lephetném...

Milyen ajándékkal lephetném meg? Kifogytam minden ötletből.

Figyelt kérdés

Barátnőmről lenne szó ,már jó hosszú ideje együtt vagyunk .

Nagyon szeret olvasni de csak a kedvenc könyveit. Sajnos nem tudom hogy melyikeket szereti de mindíg mást olvas és általában ő vagy a szülei meg is veszik neki,illetve most is megvették neki a 3 könyvet amit szeretett volna tehát ezt már elbuktam sajnos. Könyvet szerettem volna én is neki de így már elbizonytalanodtam és nem tudom hogy mit vehetnék neki ajándékba. Gondoltam könyvtartóra (fából készült faragott) de ennek értelme nulla lenne mivel csak egy könyv fér bele onnantól kezdve meg már haszontalan dolog . 19 éves a kis hölgy és már rengeteg könyvet kiolvasott ,a polca meg már tele van könyvekkel. Milyen más ajándékötleteitek vannak ? Tudom ezt nekem kellene kigondolnom ,viszont gondolataim szerint nem csak én vagyok az egyetlen aki ilyenkor problémába ütközik :) .



2012. dec. 17. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Írd össze a kedvenc könyveit, és menj el egy nagy könyvesboltba. Mutasd meg az eladónak, hogy ezeket szereti, ajánljon neked valamit, ami tetszhet neki.

De online áruházakban is van általában ilyen ajánló, és ha valami új könyvet veszel meg, az még tuti nincs meg neki.

2012. dec. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

vegyél neki egy e-bookot,már lehet olcsóbban kapni mint 20:


[link]

2012. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!