Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak karácsonyra 1 hét...

Mit adjak karácsonyra 1 hét van karácsonyig?

Figyelt kérdés

Sziasztok nem is húzom az időt csapjunk a lecsópa.Na az a helyzet hogy semmit nem csináltam és 1 hét múlva karácsony.Ajándékok kellenek anyának,apának,mamának,papának,mamának,papának,22 éves bátynak.lány vagyok és jó kézügyességem van imádok kreatívan és egyedül egyedi dolgokat készíteni ezt a családban mindenki szereti persze a felnőtek marattak a vásárlásnál de nekem amúgy sincs sok pénzem ezért kéne segítség!!!!!!


Anya:imád főzni

apa: igazi ezermester vicces és operatőr

Báty:jogásznnak tanul 22 éves

Mama:szeret rejtvényt fejteni

Papa:szeret horgászni

Mama:szeret kötni

Papa:imád kertészkedni


Nos,nekik kellene ajándék ez a karácsony nekem arról fog szólni hogy az ajándékaimmal egy névre szóló ajándék csomagot tudjak csinálni mivel mindenki nagyon más és más köszönöm előre az ötleteket!! :DD



2012. dec. 17. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Csoki mindenkinek!!:)
2012. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Anya: fakanál készlet, készíts receptes könyvet borítóval (ehhez csak egy kis anyag kell, hímezni tudás és egy üres, akár tavalyi határidő napló. Belemásolhatod a házi receptjeit), edényfogó kesztyű, edény alátét (minimális anyagráfordítással vagy a Tescoban olcsóbban megveheted készen), karácsonyfadísz (papír, tészta stb.)

Apa: közös családi fényképet keretezz be mondjuk a képkeret kartonból is lehet és nézzen ki úgy, mint a régi diafilmek szélei (lyukacsos és barna)


Bátyó: könyv, csoki, vidd el korizni a két ünnep között, színház, mozi, ital, vagy csinálj neki kuponokat (kitakarítom a szobád stb.)


Mamának: keresztrejtvénykönyv kb. 500 Ft-ért az újság árusoknál (vastagabb Füles stb.)


Papa: zokni, sálat köthetsz neki, hogy ne fázzon

Mama: fonál

Papa: gumicsizma, kertészkedős könyv, pár csomag virágmag

2012. dec. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Anyudnak vehetnél konyhai eszközöket, vagy egy olyan könyvet ami telis tele van receptekkel. Nyerő ajándék, az tuti!

Apudnak csinálhatnál egy családról szóló videót. Nem kell hozzá ügyesség neki jól fog esni, mert Te csináltad! Adott téma pl. Egy nap, a családommal! Esetleg szerszámokat, az biztos jól jönne neki de először kérdezd meg, mire lenne szüksége de csak csalafintásan és ne sejtse mi történik! :)

Báttyádnak nem igazán tudok mit mondani, Mit szeret? Érdekli őt a sport? Így nem tudom, vegyél neki ruhát, vagy készíts neki valamit ami a szívedből jön.

Mama.. Hát a mamának vegyél könyvet, ami a rejtvényfejtegetésről szól, vagy ami ilyen érdekes, és misztikus cucc. Ilyen például a detektíves könyvek, vagy a mi ilyen drámai..

Papunak vegyél vagy készíts csalit, vagy horgászbotot! :)Biztos tetszene neki ;) Esetleg egy olyan könyvet, aminek a témája a horgászás.

Mama.. Ez nem a 2. mama? Mindegy. Vegyél kötőtűt, vagy szintúgy egy könyvet, ami a kötésről szól, vagy egyszerűen köss neki valami szépet!

Papa: Vegyél neki virágot, amit eltud ültetni és gondozni tudja vagy egy kertészkedésről szóló könyvet, vagy kertészkedési eszközöket.


Remélem segítettem!! Bármit csinálsz, örülni fognak neki mert a családod. Sok sikert, puszi :*

2012. dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket!!A vidósat megcsinálom mivel értek a vágáshoz
2012. dec. 17. 15:53
 5/5 A kérdező kommentje:
még azért várom az ötleteket!!
2012. dec. 17. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!