Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Bajban vagyok, mit vegyek neki?!

Bajban vagyok, mit vegyek neki?!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy pár hónappal ezelőtt megismertem egy srácot, 27 éves, nagyon aranyos fiú. Beszélgettünk a neten, és kiderült, hogy egy azonos koncertre megyünk pont karácsonykor. Nos, mivel csak karácsony, és mivel találkozni fogunk, gondoltam viszek neki egy apró vagy nagyobb ajándékot...(mivel a koncert napján lesz a névnapja is) de nem tudom eldönteni, hogy mit vegyek. Tőle nem nagyon akarom megkérdezni, de annyira meg még nem ismerem, hogy tudjam mit szeret mit nem. Ötletek?

2012. dec. 17. 15:26
 1/9 anonim válasza:
100%
Ha van közös ismerősötök akivel szintén beszélgetsz neten keresztül kérdezd meg őt. ha nincs akkor pedig szerintem ha már koncerthangulatban vagytok vegyél neki valami ahhoz kapcsolódót. ha zenél akkor valamit a hangszerével kapcsolatban. (pl. én gitárosként valamilyen f'sza gitárhevedernek örülnék :D). de egyébként szerintem mindegy mit veszel örülni fog neki :) kellemes ünnepeket
2012. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

zenélni, nem zenél, bár tény, hogy úgy könnyebb lenne választani ajándékot. Viszont nagyon szereti az autókat, lehet, hogy abban a témában maradok, de nagyon köszönöm a válaszodat Kedves Első! :)

Jöhetnek még ötletek...! :)

2012. dec. 19. 12:11
 3/9 anonim válasza:
Szerintem valamilyen italt vegyél neki! Az mindig jól jön:)
2012. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
jaj még eszembejutott, hogy süthetsz is neki valamit;)
2012. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem iszik... :)
2012. dec. 21. 14:55
 6/9 anonim válasza:
Ha szereti a focit akkor vegyél neki valamit ami a kedvenc foci csapatához fűződik.
2012. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem az a lényeg,hogy szívből adtad és, hogy gondoltál rá! Értékelni fogja, bármit is adsz neki! Ha szereti a focit Rengeteg helyen kaphatsz zászlót, bögrét.....stb.Kérdez meg egy közös ismerősötöket, elyik csapatot kedveli, vagy akár tőle is! Ha van valami fényképed amit ő szeret csináltathatsz akár fény képes ajándékot is! Bögre naptár....stb.
2012. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
sikerült dönteni? :D első voltam
2012. dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, agancsból faragott mobiltartó lett és csak lett egy üveg pezsgő is.... :)
2013. jan. 3. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!