Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » AZ osztályunk egy árvaházi 17...

AZ osztályunk egy árvaházi 17 éves fiúnak adományoz ajándékot, mi szeretnénk neki összeállítani egy ajándékcsomagot. Tudnátok ötletet adni hogy mik legyenek a csomagban?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetnek benne nyugodtan tisztálkodó, higiéniai szerek is, mint pl. tusfürdő, sampon, dezodor, meg hasonlók.


Akkor, ha ismeritek a méretét, lehet valamilyen pulóver vagy póló.


Esetleg, ha valakinek van MP3 lejátszója, amit már nem használ, azt oda lehet adni, feltöltve zenékkel.


Adhattok neki kicsit különlegesebb, finomabb csokit.


Ha szeret olvasni (nem tudom, ismeritek-e?), akkor könyvet, újságot.


Posztert, szép tollat, hátizsákot...


Ilyesmik jutnak eszembe, de sajnos fogalmam sincs, hogy egy árvaházban mijük van a gyerekeknek, vagy mi lehet egyáltalán, mennyire szedik el egymás cuccait... :S

2012. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket :) Igazából az a gond hogy nem igazán tudunk róla semmit :/
2012. dec. 18. 22:57
 3/4 anonim válasza:
Én tennék bele mozijegyet, vásárlási utalványt, ha úgysem ismeritek, nem tudjátok, mi az, amit szeret, inkább megpróbálnék élményt szerezni neki... Az mp3 is jó ötlet, szerintem minden második iskolásnak van egy a fiókjában, amit már régóta nem használ. Süthetnétek bele mézeskalácsot, na azt szerintem nem nagyon kap egy árvaházi gyerek, de én még tennék bele egy osztályképet is, hogy személyesebb legyen, mármint hogy ne arra emlékezzen, hogy a 10/b-től kapta, hanem arcokat köthessen hozzá...
2012. dec. 19. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Közös programokat veletek?
2012. dec. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!