Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Valaki segítsen mit vegyek a...

Valaki segítsen mit vegyek a szüleimnek karácsonyra? Nekem nincs ötletem.

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 08:49
 1/2 anonim válasza:
Én leírom mit vettem, hátha segítek vele. Anyának fa kenyértartót, apának pedig először invertelt akartam az autóba, de végülis piát vettem meg csokit hozzá. Nem egy karácsonyos ajándék, de az italnak általában a férfiak örülni szoktak. Esetleg még ajándékötletek anyudnak: ha tudod milyen parfümöt szeret, lehet azt is, vagy sálat, sapkát kesztyűt ha hord, esetleg ha szereti a gyertyaféléket, valami ilyesmit, vagy ha elektronikus valamit akarsz, ami nem drága, lehet pendrive is, akár ilyen figurás is. Férfinak még szintén autóba lehet dolgokat. Nem tudom, mindenki másnak örülne, te ismered őket :) Tavaly én fürdőköpenyt vettem nekik, azt a nagyon puhát. Örültek neki. De jó ötlet a neves törölköző is, vagy amire az van írva, hogy anya, vagy apa :) Arra is szükség van azért mindig, és még személyre szóló is.
2012. dec. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!! Sokat segítettél!! :DD
2012. dec. 20. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!