Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a páromnak karácson...

Mit vegyek a páromnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Nemrégiben vett lakást, úgyhogy valami ezzel kapcsolatos dologra gondoltam, de nem előszoba szekrény sorra, mert ennyi pénzt még életemben nem láttam együtt. Konyhai kütyük is kizárva, mert az olyan, mintha magamnak venném, úgyis én főzök ott.

Díszpárnák, csajos lakáscsinosító dolgok szintén kizárva, mert nem az a típus.

Ha meg nem a lakással kapcsolatos dolog, akkor a többi ötletemet már elsütöttem névnapra/szülinapra, szóval ilyen after shave meg borotválkozós cucc, parfüm sem igazán lenne jó.


2012. dec. 20. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Te tudod mi hiányzik.


Párom amikor végre összeköltöztünk,nem volt semmi szerszám egy kalapácson kivül.

Igy szülinapjára fúrót,szerszámkészletet kapott.

Majd karácsony előttre berendezkedtünk,kettőnkről kép alapján szép falra akasztható képet csináltattam (bár ehhez már késő,nekem is 3 hét alatt készitették el,de később hasznositható ötlet)

2012. dec. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!