Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Két sálat is vegyek karácsonyr...

Két sálat is vegyek karácsonyra a páromnak?

Figyelt kérdés

már megvettem az ajándékot neki. egy szép férfias sálat és egy parfümöt..


teljesen meg voltam elégedve azzal, amit majd tőlem kap..mire mondja, hogy sálat szeretne magának venni,


csak kötöttet, jó meleget, vastagot..( az enyém is elég meleg..de nem annyira)ráadásnak ugyanabban a boltban


közben nem tudta nem magának megvenni váratlan kiadásai miatt..


most attól tartok, ha odaadom neki a sálat, amit eredetileg vettem neki, nem fog örülni neki, mert nem meleg és nem is olyat szeretett volna..


és így attól függetlenül, hogy sálat kapott tőlem karácsonyra megveszi magának a kötöttet.


így arra az elhatározásra jutottam, hogy mi lenne ha megvenném neki a kötött sálat ..és nagyon hülyén jönne-e ki, így h 2 sál + parfüm (mexx)


tudom, hogy elég gáz ilyenen gondolkodni..de írjon valaki..többen is ..hogy eldöntsem.. mert nem tudom, hogy csináljam, hogy jó legyen..


köszi


2012. dec. 17. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudod becserélni a sálat, főleg ha ugyanabban a boltban vetted?


Ha nem, akkor a másik sálat egy másik férfi családtagnak ajándékozni? :)

2012. dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első jókat ír.

Mondjuk szerintem nem gáz,és ugyanígy ahogy itt leírtad elmondhatod neki is.Meg így váltogathatja is pl. ha más-más színű,lehet,hogy másik ruhájához jobban megy.

Tehát szerintem nem lesz gáz :)

2012. dec. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg kéne kérdezned az üzletben hogy nem-e cserélik be.Ha nem akkor megvenném, és a másikat másnak adnám, vagy csak eltenném arany tartalékba. :)
2012. dec. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!