Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ötleteket várnék! Hogyan...

Ötleteket várnék! Hogyan csomagoljam be ezt a dobozt?

Figyelt kérdés

Tehát a helyzet az, hogy az illető telefont kap ajándékba, de egyáltalán nem számít rá..

Viszont ha csak simán becsomagolom az alakjából rögtön rá fog jönni..

Ruhára számít, mint minden évben, mert általában mindig azt kapott.

Azt gondoltam, hogy kibélelném vattával a dobozt, hogy amikor először a kezébe veszi puha tapintású legyen és ruhára gondoljon..

Vettem már egy csomag vattát, de iszooonyaaat árban van egy csomag... Így, hogy a későbbiekben nincs rá szükség pénzkidobásnak tartom.



Kinek milyen ötlete van, az egy csomag vatta mellé még milyen anyagokat tudnék használni, ami puha hatást kelt?


Gondoltam még papír darabokra, de szerintem az túl kemény lenne.



2012. dec. 21. 07:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vedd ki a dobozból a telefont es azt csomagold vattaba, vagy salba, poloba.
2012. dec. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A dobozba szeretném hagyni mindenképpen.. :)
2012. dec. 21. 08:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem értem. Egy telefon benne van egy dobozba, minek kell vattával kibélelni? Csomagold be a dobozt, tegyél rá masnit és nem jön rá, a doboz alakjából, hogy az egy telefon...
2012. dec. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha egy nagyobb dobozba akarod tenni azt ellég összegyűrt papírral és polisztirollal kitömni. A vatta túl drága.
2012. dec. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vegyél egy sálat,500Ft,tekerd körbe
2012. dec. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Kedves" hármas!


Nem kioktatást kértem, hanem tanácsot, ötleteket...


Arra nem gondoltál, hogy talán életébe már kapott már telefont és így tudja, hogy milyen nagyjából egy telefon doboz?!? ....



A többieknek köszönöm a választ! :)

2012. dec. 21. 19:27
 7/13 A kérdező kommentje:
*pár
2012. dec. 21. 19:28
 8/13 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy a doboz kemenyseget eltuntesd, horribilis mennyisegu vatta kellene. Sokkal egyszerubb lenne kivenni a dobozbol es ugy becsomagolni.
2012. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó nagy bunkó vagy. Istenem egy doboz, az doboz. Tartalmazhat testápolókat, lehet valami testápoló szett, lehet mp3 lejátszó, lehet sokezer más, amit nem írok le... De szerinted, ha egy doboz alakjából rálehet jönni, hogy az telefon AMEN!
2012. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jajj de nagyon okos vagy... És még én vagyok a bunkó :DD


"Tartalmazhat testápoló szereket" - Most ki ismeri a barátnőmet? Te, vagy Én? Alapból tudja, hogy ilyen hülyeségeket nem vennék neki karácsonyra, hogy mp3 lejátszó vagy testápolós dolgok.....


Okos nő, van esze az ilyenhez, ráadásul gyanítja, mert egy hónapja majdnem lebuktam.

Szórakozásból kérdezem szerinted, hogy hogy tudnám kicsit 'becsapni' ? Nem véletlen...

2012. dec. 21. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!