Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Véleményak a karácsonyról....

Véleményak a karácsonyról. Szeretitek a karácsonyt? Ha ige, akkor miért, mi benne a szép, ha nem akkor miért nem szeretitek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 21. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindent szeretek benne.
2012. dec. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

bocsánat,kicsit elírtam a kérdést!

de gondolom a lényeget értitek!!!!

2012. dec. 21. 11:35
 3/3 anonim ***** válasza:

én kifejezettem utálom, gyűlölöm...

és h miért? a szokásosnál is több veszekedés miatt, hiszen anya már 1 hete süt, főz és közbe ordibál h nem eszi senki amiket csinál, pedig nem kérte senki h csinálja... amúgy egyik sütije se sikerült úgy ahogy kellett volna, mert belekezd 10 félébe, pedig jobb lenne ha inkább csak 1-et csinálna, de azt normálisan... az egyiknek nyers a közepe, a másik tiszta száraz, a 3. sótlan stb... tegnap azért volt cirkusz, mert a tesómmal elő mertünk venni egy csomag nápolyit tv nézés közbe, és h miért nem az ő sütijét esszük... és még karácsony sincs...

ma apa azért cirkuszolt h miért halászlé lesz szenteste, mikor ő utálja... és akk még hol van a karácsonyfa díszítés az ajándékozás, és a karácsony amikor 5 napig mindenki itthon lesz és utána nagyjából már mindenki idegroncs...

tavaly például a húgom akkora cirkuszt csinált h nem kapott érintős telefont h a szomszéd már átjött h ha nem fejezzük be kihívja a rendőrséget, pedig családi házban lakunk, hát... akk el lehet képzelni h milyen nálunk a karácsony... ilyenkor általában bezárkózok a szobámba fülembe a zene megy ezerrel h ne halljam ami kint megy... és játszok vmit xbox-on...

2012. dec. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!