Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 18. -án reggel Veszprémben...

18. -án reggel Veszprémben feladtak nekem egy csomagot Budapestre, de a mai postával sem érkezett meg.24. -éig még van esély rá?

Figyelt kérdés
Elég dühítő, hogy 4 nap nem volt elég a kézbesítésre, viszont nem tudom, hogy van az ünnepi nyitvatartás és kézbesítés. Állítólag lesznek posták, melyek holnap is kézbesítenek x ideig, csak nem tudni, abba én bele esek-e. 24.-én is van kézbesítés a magyarposta.hu szerint. Ez igaz?
2012. dec. 21. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
"A karácsonyi ünnepek miatt növelte csomagkézbesítői kapacitásait a Magyar Posta, amely a hétvégén és december 24-én délelőtt is kivisz csomagokat - tudatta a posta pénteken az MTI-vel."
2012. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 17-én reggel adtam postára ajánlva egy csomagot és a címzett ma még nem kapta meg. Állítólag holnap is és 24-én is van esély rá, hogy megkapja. Nagyon remélem...
2012. dec. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a 18.-án feladott küldemény levélként vagy csomagként lett feladva? amennyiben levélként, akkor is elsőbbségiként, vagy simán? Csomagként, sima postacsomag, vagy időgarantált? Mert nagyon nem mindegy.
2012. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként nyugodtan dolgozz az OLK-ban levélválogatóként és megnézzük neked 4 nap mire lesz elég egy karácsonyi csúcsidőben 5-ször annyi levéllel...
2012. dec. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csomagként lett feladva, nem időgarantáltan.
2012. dec. 23. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!