Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit ajándékoztok édesanyáto...

Ti mit ajándékoztok édesanyátoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Én már vettem neki ajándékot, de arra gondoltam összedobnék még valami aranyos, kedves kis ajándékot. Ötleteket tudnátok adni?

2012. dec. 22. 18:07
 1/3 Kanfa válasza:
Én idén karácsonyra vettem egy ilyen fa dobozkát (szerintem ilyen papírboltban vagy ilyen mindenes boltban lehetkapni)és beleégetem neki ilyen égetőpálcával hogy boldog karácsony(éhetőpálca:egyszerű fémrudacskát láng fölé tartasz)
2012. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vettem neki egy angol nyelvű regényt, néhány éve tanul angolul, és most jutott el arra a szintre, hogy szerintem elkezdheti az angol könyvek olvasását, talán jó motiváció lesz. :)


Ezen kívül saját kezűleg kötöttem neki egy sálat - ez biztos meglepetés lesz neki, hiszen nem tudja, hogy tudok kötni, az elmúlt hónapokban titokban tanultam meg egy barátnőmtől. :)


17/L

2012. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy kék színű üveg mécsestartót vettem neki, és tettem bele egy illatos mécsest. Imádja az ilyen dolgokat. 14/L
2012. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!