Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot vesztek, ha...

Milyen ajándékot vesztek, ha tudják a másik féltől nem fogtok semmit kapni vagy csak nagyon kis értékű dolgot?

Figyelt kérdés
Szüleim és a tesómról van szó, nekem sok pénzem van nekik nagyon kevés.
2012. nov. 28. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha nekik nagyon kevés a pénzük, neked pedig akad bőven, akkor kérdezd meg, mire vágynak, mi az, amit nem tudnak megvenni maguknak. Ezzel többet érsz, mintha adsz nekik egy felesleges kacatot, díszt, csokit...


Kérdés: azért ajándékozol, mert vársz érte cserébe valamit? Pláne családtag esetében? ...

2012. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Erre a kérdésre nem felelek, mert diszkriminálónak érzem a tartalmát, de a választ köszönöm.
2012. nov. 28. 13:27
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha csoró vagy akkor valami olcsó, jelképes ajándékot vagy valami általad készített kis kacatkát.


Gazdag vagy? - Akkor valami bazi drága cuccot ha lehet.


Heeej ha nekem lennének gazadag ismerőseim... De persze nincsenek, itt proliföldén.

2012. nov. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én valami hasznosat vennék, vagy valami olyat, amire vágynak, de letagadnám az árát, azt mondanám, nagyon olcsón jutottam hozzá, vagy ilyesmi.
2012. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudod, mit jelent a "diszkrimináló" kifejezés, mert abszolút nem illik arra, amire használtad, de ezt csak mellékesen jegyzem meg.


A kérdésedre a válasz: abszolút nem szempont, amikor ajándékot választok, hogy én mit fogok vagy nem fogok kapni "cserébe"... (de persze biztos velem van a baj...)

2012. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Kérdés: azért ajándékozol, mert vársz érte cserébe valamit? Pláne családtag esetében? ..."


Ebben mi diszkrimináló? :-o

2012. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmi sem diszkrimináló, csak a Kérdező nem tudja, hogy mit jelent ez a szó.
2012. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

diszkriminál - hátrányosan megkülönböztet


Diszkriminálva érzem magam, így már tetszik érteni?


Engem azzal vádolni, hogy csak azért ajándékozok mert cserébe várok is valamit az rám nézve hátrányos.


Vagy talán te nem vagy tisztában a jelentésével?

2012. nov. 28. 16:18
 9/12 anonim válasza:
100%
Ha tényleg annyira kevés a pénzük, neked meg tényleg annyira sok, akkor van ötletem bőven: ékszer, laptop, ipod, ipad, szerszámkészlet. Vagy valamelyik ezek közül biztos van annyira régi, hogy ideje újat venni: mobil, mosógép, bútor, elektromos tűzhely, hűtőszekrény, LCD tv stb. stb.
2012. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 T.zsu1980 válasza:
Szerintem mindennél többre értékelnék ha nem drága ajnándékokkal vágnál fel elöttük ,hanem esetleg ajándékutalványt kapnának tőled amit ők hétköznapi dolgokra,ételre,ruházkodásra tudnak költeni.ha már magadtol nemjut eszedbe segits nekik álltalában,akkor legalább karácsonykor nézd azt..neked lehet aproság az ami nekik egy kincs vagy esetleg megélhetés..és viszont ha tudod azt,nekik nincs pénzük..alap nemis szabadna arra gondolnod hogy "jaj mert te ugysem kapsz semmit"lehet szegény anyudék arra sporolnal honapok ota megvegyenek neked valamit,mert nem akarják az legyen,a gazdag gyerekük huzza a száját,a kérdésedből itélve neis haragudj,ezt tudom feltételezni rolad....de énnekem személy szerint a szüleimtöl teosimtol egy ölelés többet ér minden csecsebecse ajándéknál... :)
2012. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!