Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Létezik olyan műfenyő ami...

Létezik olyan műfenyő ami beáll magától és nem kell hajlítgatni az ágait?

Figyelt kérdés

Eléggé sok meló hogy minden ággal külön foglalkozni kell mert hajlik minden fele stb...

Az igazi fenyő meg hullajtja nagyon az ágait, tehát műfenyőnél maradnánk...Ha nincs valami olyan aminek az ágai rugalmasan beállnak a helyükre, akkor marad az igazi fenyő jövőre már..



2012. dec. 23. 14:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Javítás: Azaz a tűleveleit hullajtja az igazi, nem az ágait :D
2012. dec. 23. 14:34
 2/8 Shai-Hulud ***** válasza:
Lustaság fél egészség...
2012. dec. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mit várhatunk a Magyar néptől? Többször bebizonyosodott számomra. Szemét negatív beszólogatásokat, egymást segíteni képtelen társadalom... Köszöntem a reakciót. Pont ilyesmire számítottam.
2012. dec. 24. 08:32
 4/8 Shai-Hulud ***** válasza:

Egészségedre!

Ha végiggondolod a mondatomat, rájössz, hogy arra utaltam, szerintem nem túl nehéz dolog az egyébként is hajlítható ágakat úgy hajlítgatni, ahogyan NEKED tetszik.

Más biztosan MÁSHOGYAN hajlítgatná.


Mit szeretnél egy műfenyőtől?

Tanulmányozza az ízlésedet, és automatikusan úgy álljon be, ahogyan az neked tetszik? Biztosan meg lehetne csinálni, de azt a műfenyőt nem vennéd meg, mert ugye az már rablás, és mit képzelnek ezek...


Így hát az marad, hogy ránézel szerencsétlen fenyőre, és TE MAGAD hajlítgatod az ágakat.


Azaz ne legyél lusta!

2012. dec. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem már. Akkor bocsánatot kérnek (ami nem divat manapság) Mert közben rájöttem mit jelent a mondatod. A lustaságnak van egyfajta mértéke amitől egészséges marad az ember, vagyis ne legyünk túl lusták semmihez, mert az egészségtelen. Köszöntem a tanítást :)

De tény hogy kb 36 karácsonyból csak 3 szor használtunk műfenyőt és nem ehhez szoktunk. Ez a problémám oka:D

2012. dec. 25. 10:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Azaz kérek....
2012. dec. 25. 10:39
 7/8 A kérdező kommentje:

Másolok innen még egyet a gyakordkérdésekből, mert elkezdtem komolyan foglalkozni a "lustaság fél egészség" szólás jelentésével.

"Az eredeti mondás: Tisztaság fél egészség.

A te változatodat azok az emberek alkották meg, akik valóban lusták (ki kissé, ki jobban) és határozottan azért találták ki a saját variációjukat, hogy megnyugtassák saját lelkiismeretüket, valamint jó fényben tüntessék fel a lustaságot, ja és a poén miatt :)"

2012. dec. 25. 10:42
 8/8 Shai-Hulud ***** válasza:

Így van. :-D

Örülök, hogy VAN humorérzéked!

És igen, erre akartam célozni.

Persze, bosszantó, ha az ágakat minden alkalommal újra egyenként be kell állítgatni, de valóban nem olyan nagy munka. Inkább csak időt rabló, helyette (éppen egy karácsonyi készülődés közepén) igazán tudna mást is csinálni az ember.

De hát ilyenek ezek a műfenyők! :-)

2012. dec. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!