Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit írjak Faternak készített...

Mit írjak Faternak készített papírra, amit be fogok keretezni?

Figyelt kérdés

Tudjátok vannak ezek a találó bizonyítványok:

[link]


Ez pont nem Apás,de mindegy,a lényeg,hogy valami ilyesmit szeretnék kreálni.Vagy ez is tetszik (bár,inkább bizit,oklevelet adnék): [link]

De jöhetnek rövid frappáns idézetek is,minden,ami megérdemli,hogy bekeretezzék.


Apukám már Nagyapa is,bár nem általam,de nyilván az Unokáira is büszke,ez is bele lehet fogalmazva.Viszont Én is kirepültem már,tehát olvastam olyan idézetet,amiben benne van,hogy "ha kell megdorgál",az ilyenek tehát nem állják meg a helyüket,viszont a tanulmányaimban mai napig támogat anyagilag, bármilyen továbbképzésről is legyen szó.Szóval le a kalappal előtte.


Ezek tudatában örülnék,ha segítenétek kitalálni valami jó szöveget... Köszönöm!:)



2012. dec. 23. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Apa bárkiből lehet, de az Apuka az ritka kincs!
2012. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem Ady Endrének ez agy gyönyörű verse, és még ha nem is egyezik a leírás a te apukádéval akkor is az utolsó versszak szerintem illik az osszes jó apára illik.

Szóval ha gondolod beilleszthetsz a versből valamit a táblára.Remélem megtalálod a megfelelő szöveget.

2012. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!