Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ciki ajándékok kaptatok...

Milyen ciki ajándékok kaptatok régebben karácsonyra?

Figyelt kérdés
én egyszer 19 évesen 8 éves lányra való babarózsaszín kardigánt kaptam
2012. dec. 23. 17:26
 1/4 anonim válasza:

Van egy ikertestvérem és a rokonoktól mindig UGYANOLYAN ajándékot kaptunk. Ruha, ékszer,használati tárgy, minden UGYANOLYAN.

D:

2012. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pár éve az ismerősünk lánya nyálas romantikus könyveket adott nekem ajándékba. Tudta, hogy szeretek olvasni, de, hogy mit, arról fogalma se volt. Én sosem szerettem az ilyen könyveket. (Mindig azt hiszi, elég jól ismer engem)

Ja, és anyum kapott abban az évben egy kicsi kézi masszírozót, ami elemmel működik. Az azért volt ciki, mert hülye formája volt x'D És, mert nem is volt rá igazán szüksége. Ezt el is adtunk ebben az évben valakinek :D

2012. dec. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szoktam kapni karácsonyra, szülinapra melltartót, bugyit... :/ Rohadt ciki az egész család, barátok előtt... :/

16/L

2012. dec. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ismerős egy ősrégi használt műanyag irattartó mappát adott ajándékba.
2012. dec. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!