Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek megmondhatom?

Szerintetek megmondhatom?

Figyelt kérdés

Attól félek h anyuék megint olyan meglepit vettek nekem karácsonyra ami nem tetszik. Mimdig azt mondják hogyha a nagyszülőktől olyat kapunk ami nem tetszik ott rögtön finoman mondjuk meg.

Szerintetek ha anyukáméktól kapok olyat ami nem tetszik nekik megmondhatom ezt?

14l



2012. dec. 24. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, attól függ. Ha valami sokkal értékesebbre vágytál, akkor inkább ne szólj, mert nyilván meg fogják kérdezni, hogy kit szerettél volna és rossz érzés, hogy azt nem tudják esetleg megvenni.

Nem tudom, nálatok mi a szokás, én meg szoktam kérdezni a gyerekeimet arról, hogy mit szeretnének. Ők is kiskamaszok. Talán próbáld meg otthon bevezetni ezt.:-) Ha viszont túl gyerekesnek találsz egy ajándékot, azt jelezheted. Tudod, ezt nem mindig érzékeljük, nekünk gyerekek vagytok.:-)

2012. dec. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, mondd meg nekik! Különben legközelebb megint rosszat kaphatsz... ;)
2012. dec. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zsolt75 ***** válasza:

Én nem sérteném meg őket a helyedbe.

Gondolj bele ha neked mondaná valaki milyen érzés lenne?

2012. dec. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!