Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tinik, ti mit kaptatok karácso...

Tinik, ti mit kaptatok karácsonyra?

Figyelt kérdés
:)

2012. dec. 24. 16:07
 1/4 anonim válasza:
én egy fasza basebal-los pulcsit egy cipöt eddig még nem tom mit kapok de szerintem még kapok valamit érzem. A csajom egy tabletet.<3. Most megyek fürdõk azt majd kiderül kapok e még valamit :) xd. 16f ja és este ajándékként itt fogok ajándékozni a lelki világvége kiíroknak hogy hol a világvégéd.Nah de mindenkinek boldog karácsonyt! majd még irok. :) és te??????? sziasztok
2012. dec. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:)én egy twister tánc-ot pár könyvet,illagyertyát,ruhákat meg egy testápolós csomagot kaptam:)
2012. dec. 24. 17:26
 3/4 anonim válasza:

NIKE oldaltáskát

ruhákat

nyakláncot

de amire a legjobban szükségem lett volna,az az apukámtól kapott szeretet lett volna,de sajnos nem kíváncsi rám,ugyanis elváltak a szüleim,és nem foglalkozik velem.

2012. dec. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ebook, Lush csomag, arcápoló krémek, Essence parfüm, könyvek, filmek, Merci csoki, pár ruha, körömlakk, fülbevaló, sál, nesszeszer szett, melltartó, fehér tok az e book-hoz, két hajgumi, öcsémtől egy vers amit nekem írt

és még az apai ági rokonoktól fogok kapni egyebeket :D

2012. dec. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!