Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Az nagy gáz ha 8 hónap után...

Az nagy gáz ha 8 hónap után semmit nem kaptam a barátnőmtöl karácsonyra?

Figyelt kérdés
de még nem csak karácsonyra nem kaptam, a 8 hónap alatt amugy se még 1 csokit se!:/

2012. dec. 24. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

szerintem a fiú szokott inkább a lánynak vásárolni

2012. dec. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én 18. barátnőm 16. de akkor is 8 hónap alatt 1 csokit nem kaptam. :/és ez már 1 kicsit zavar :/
2012. dec. 24. 18:35
 3/9 anonim ***** válasza:
holnap lesz karácsony, nem??????? amúgy meg te sok minden vettél neki??
2012. dec. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, engem is zavarna a helyedben.

Ha nem állnak jól anyagilag, egy pici csoki, vagy valami apróság azért még beleférne bármilyen szűkös anyagi keretnél. Gondolom, a gesztus hiányzik. Nekem is az hiányozna..mert adni jó dolog.

Önző, figyelmetlen esetleg a barátnőd?

Valami oka csak van. Szerintem "gáz", a Te szavaiddal élve.

2012. dec. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát ő tőlem kapot,táskát,kabátot,cipőt,nadrágot,pulcsikat,pénzt,sapkákat és csak karácsonyra.
2012. dec. 24. 18:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vegyél neki ennyi mindent máskor.Elég valami kisebb dolog is,vagy ezek közül 1-2...

Azért én cikinek érezném magam a helyében:)

Elég fura barátnőd van,hogy még el is fogadja,miközben ő semmit sem ad...tényleg ne várj nagy dolgokat,de egy csoki mellé egy kézzel készített apróság vagy jelkép igazán nem nagy árakba kerül...csak szív és szeretet kérdése.

Lány vagyok.

2012. dec. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Vagy nem szereti az ajándékozósdit, vagy egy számító ribanc. Ne vegyél neki semmit, azt jól van. Én örülnék neki, ha kihagyhatnám az ajándékozást.
2012. dec. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért vettél neki ennyi mindent? Gáz, hogy elfogadta 8 hónap után. Ez nem kapcsolat, kihasználás.
2012. dec. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem ha anyagi problémái vannak, és azért nem vesz neked semmit, akkor szólna, hogy rosszul esik neki, hogy ő nem tud megajándékozni, és te se adj neki nagy dolgokat.


Ha mindent elfogad szó nélkül, akkor eléggé kihasznál.


Szerintem fogd vissza magad, néha meghívod egy kólára vagy fagyira az belefér, de ezen kívül nem kell ajándékokkal elhalmozni. Ha ezért elhagy, akkor nem vesztettél sokat...

2012. dec. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!