Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 1 hónap és karácsony!?!?

1 hónap és karácsony!?!?

Figyelt kérdés
Pontosan egy hónap és karácsony, várjátok már? Mit vártok benne a legjobban? Én magát a hangulatot szeretem, azt hogy szünet van, hogy ilyenkor a TV-n reggeltől estig karácsonyi filmeket vetítenek, ja és a sütik. :p
2012. nov. 24. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, mert suvickolhatok, mindenki ideges, kötelező családi acsarkodás van, és rosszul vagyok a sok fűszeres ételtől.
2012. nov. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én egyenesen rettegek tőle,felesleges pénzkidobás
2012. nov. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem is izgat még, majd előtte 2-3 nappal talán.
2012. nov. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 M@x ***** válasza:

Én a kérdezővel értek egyet.

Imádom a karácsonyt a feeling, a műsorok, a szünet, a hó, a karácsonyfa, a sütik, a kaják, hogy együtt a család, hogy legalább akkor az emberek kedvesebbek...

Imádom a karácsonyt^^

2012. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utóbbi években megbeszéltük a családdal, hogy nem veszünk ajándékokat, helyette elmegyünk együtt valahová. Ezek az együttlétek sokkal értékesebbek és maradandóbbak, mint a ajándékbontogatók voltak. Igazán azóta szeretem a Karácsonyt, mióta nem a pénzről szól, nem felesleges dolgokat vagy ami még rosszabb nem amúgy szükséges használati tárgyakat vásárolgatunk egymásnak néha az anyagi lehetőségeinket is túllépve. A gyerekek könyvet kapnak, semmi mást.
2012. nov. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is várom :)

A hangulat miatt meg,hogy nincs suli/meló,a sok kaja,egésznapos tv-zés(karácsonyi filmekkel tele)reggelig a villogó fa mellet :)

2012. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
en nagyon varom! en is szeretem a karacsonyi hangulatot, a kajat, a sutit... hogy egyutt a csalad, a kozos programokat... es a filmezes sem maradhat el!
2012. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!