Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Más is járt úgy, hogy nem...

Más is járt úgy, hogy nem jött meg a karácsonyra rendelt ajándéka?

Figyelt kérdés

Esküdöztek, hogy megjön, és nem jött meg, és nagyon fel vagyok háborodva. "Magyarország vezető webáruháza" mi?

Egyáltalán mit lehet csinálni ilyenkor? Persze, nyilván megkapom az ünnepek után, de (szintén nyilván) karácsonyra kellettek volna. Egy hét nem volt elég a kiszállításhoz! Hétvégén nem dolgoznak - miért is, ha egyszer vállalták, hogy megkapjuk??? -, tegnap nem vették föl a telefont, ill. az egyiket igen, vonalas volt, 9 percig tartottam a mobilomról, semmi nem történt, de azt sem mondták be, hogy nem lenne vevőszolgálat.

Többeknek nem tudtam odaadni az ajándékot. És akkor van képük egy karácsonyi üdvözletet küldeni, miszerint remélik, sok terhet levettek a vállamról. Hát az ajándékozás terhét biztos sikerült...


2012. dec. 25. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt..de csak 1 embernek rendeltem internetről és hidd el megértette, hogy nem szállították ki! DE ha egyszer 21.-éig nem hozták ki délelőtt akkor nyilván való elmegyek egy boltba és veszek 1 kisebb apróságot, hogy ne maradjon ajándék nélkül. :)
2012. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aznap délelőtt mondták, hogy este 8-ig kihozzák. Sokaknak rendeltem.
2012. dec. 26. 01:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Idén nem,mert tanultam tavalyról,és már november végén megrendeltem amit netről kellett,illetve egy külföldről rendeltet már október végén.

Ugyanis tavaly november közepén rendeltem külföldről,10 napot irtak kiszállitásra,ehhez képest január harmadik hetében ért ide...

2013. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!