Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Olyan kár, hogy vége a karácso...

Olyan kár, hogy vége a karácsonynak. Szerintetek is?

Figyelt kérdés
Olyan gyorsan elment ez a 3 nap. 24-én apa, anya és én voltunk csak itthon. 25-én jöttek a 2 tesóm (+4 db fő) aztán ma egy kis ideig megint csak 3-an maradtunk majd délután jöttek a mási ktesómék (+5 fő) de ők este mentek is. Csak megint 4-en maradtunk (nagyim is hazajött a másik lányánál volt 3 napig). Olyan rossz, nézni a szépen feldíszitett fát és elgondolkodni, hogy csak 3 nap volt az az ünnep, amit egész évben várunk. ÉS most (23:54) 5 perc múlva vége. Elég ritkán jön össze a család, sajnos nem nagyon érnek rá. Én meg itthon vagyok egyedüli gyerek, olyan unalmas. Kár, hogy ennyi volt az ünnep. Pedig augusztus óta ezt vártam. Ha vége a szilveszternek és megint jön a suli, akkor már a nyarat fogom várni. Ha anna kvége akkor meg a karácsonyt. Tudom másoknak megterhelő (pl anyukámnak aki egész héten főzött, sütött) de nekem szomorú, hogy ennyi volt. A jó karácsonyi műsorok, a sok nevetés, rengeteg beszélgetés stb. már hiányzik. Igaz még égnek kint az égősorok de már nem olyan hangulatos, meg annyira vártam ezt a napot, álandóan néztem a visszaszámláló órát, meg hallgattam a karácsonyi zenéket.
2012. dec. 27. 00:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kár, én is pont erre gondoltam. De a karácsony olyan ünnep, hogy nemcsak szigorúan ez a 3 nap van rá, hanem amíg áll a fa, de legalábbis szilveszterig mindennap lehet egy kis karácsonyi hangulat.
2012. dec. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Én nem bánom, hogy végre vége. Most Karácsonykor derült ki, hogy a szüleim szétmennek, így ez a karácsony hadd ne részletezzem, milyen volt. Jövőre talán jobb lesz.
2012. dec. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Én észre sem vettem jóformán :)
2012. dec. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Olyan nap,mint a többi
2012. dec. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

És akkor én még azzal is kiegészíteném, hogy ahogy az ember felnő, annyira sokat veszít a varázsából a karácsony. Én írtam ki ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/unnepek__karacsony__3802734-a-..


Gyerekként olyan igazi "nagy" karácsonyaink voltak és az utóbbi időben mindig úgy elszalad, úgy elmegy, hogy szinte el sem kezdődött, már vége. Én is sajnálom.

2012. dec. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Nekem idén nem volt karácsonyi hangulatom:(

szóval örülök hogy vége...

de remélem ez kivételes eset volt és nem "korral jár":(

2012. dec. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is nagyon örülök, hogy vége. Már évek óta úgy szar a karácsonyom, ahogy van. Én a "szürke" hétköznapokon érzem jól magam.
2012. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is sajnálom,de én úgy vagyok vele ,hogy amíg áll a karácsonyfa addig karácsony van :D
2012. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én szilveszterig karácsonyi hangulatban vagyok. Persze ez már nem ugyanaz, mint karácsony három napján, de ahogy az utolsó írta, amíg áll a karácsonyfa, addig tart még az érzés.
2012. dec. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem csak a szentestéig tartott ki az ünnepi hangulatom, 25-e és 26-a már olyan volt nekem, mint bármelyik más hétköznap. Nem nagy a családunk, de sajnos az se valami összetartó, a távoli rokonaink meg semmit se érnek.
2012. dec. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!