Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nektek ez hogy esne? (bővebben...

Nektek ez hogy esne? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van az osztályban 3 (elvileg) nagyon jó barátnőm. Én karácsonyra mindhármuknak adtam ajándékot, részben vettem, részben saját készítésűt. Én viszont tőlük nem kaptam semmit. Illetve egyiküktől kaptam saját készítésű sütit, de azt sem kimondottan karácsonyra, csak nagyon szeret sütni a csaj és adott. Oké az én ajándékaim sem voltak túl nagy dolgok meg nem is kerültek óriási összegbe 1500-2000 Ft-ból kijött mind. És nem is azért esik baromira rosszul, mert a karácsony nekem csak az ajándékokról szól, hanem mert én gondoltam rájuk, de ezek szerint akkor én ennyire sem számítok nekik? Mit gondoltok erről? Nektek hogy esne ez?

2013. jan. 8. 16:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és 19 éves lány vagyok
2013. jan. 8. 16:50
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Fájna azért nekem is. Pontosan azért amit írtál, hogy én gondoltam rájuk de ők nem viszonozták. Mintha elfelejtettek volna. Ha egy kis db ajándékot is ami max 2-300 ft-ba került volna de illett volna valamit adni. Főleg,hogy karácsony van.

Mondjuk emiatt nem vesznék össze senkivel. De tény,hogy rosszul esett volna.

2013. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én sem vesztem velük össze, nem is tettem szóvá, azt azért kicsit bunkó dolognak gondolnám.
2013. jan. 8. 17:07
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már,és nem izgat.Kaptam cserébe két puszit,ez nekem bőven elég.Nem azért ajándékozom,mert viszonzást várok.
2013. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rosszul esne..de nem szolnék semmit sem
2013. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rosszul esne..de nem szolnék semmit sem.
2013. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Velem is hasonló történt.. egyik barátnőmtől, akivel kicsit szétváltak az útjaink ugyan, de próbáljuk tartani a kapcsolatot, én sem kaptam semmit, pedig ezelőtt (8 éve vagyunk legjobb barátnők) minden évben adtunk valamit egymásnak.. úgyhogy teljesen meg tudom érteni, nekem sem az fájt, hogy nem kaptam semmit, hanem, hogy ennyire megfeledkezett rólam..:/
2013. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne. Nekem elég annyi, hogy megleptem őket, főleg, ha még örülnek is. :) Egyébként mi megbeszéltük előre, hogy egyikünk se készül nagy ajándékozással, így elkerültük ezt.
2013. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem az mutatja, hogy mennyire szeretnek, hogy mennyit költenek rád, különben is, mi van, ha nincs pénzük, szülőktől meg nem akartak kérni? 3 barát, ha egyiknek mondjuk veszel 2000-ért, akkor az hármuknak 6000, egyébként is, nem tök mindegy, hogy kapsz-e tőlük valamit vagy sem?


Hát na!!!:) Mi se ajándékozunk barikkal, de szeretjük egymást, csak kívánunk boldog Karit, azzal el van intézve:)

2013. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem volt szokás, akkor lehet, hogy nem készültek rá. Amúgy rosszul esett volna, de legalább megvan a tanulság a jövőre nézve.
2013. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!